Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen lehet találni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehet találni normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam még internetes társkereső programot, de se időm, se energiám nincs folyton eljárkálni olyan helyekre ahol lehet ismerkedni(eddigi tapasztalataim alapján átlagos statisztikával számolva 40 év telne el, ha havonta 1 estét töltök a városban, ahhoz, hogy találjak valakit aki megfelelne), úgyhogy lehet beadom a derekam az internetes ismerkedésnek.
2017. ápr. 11. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Tinder még talán a legjobb.

Ingyenesség miatt.


De én azt javaslom, hogy érdemes több helyen is fentlenni :)

2017. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, de nagyon ritka.

Volt egy idő, hogy aktívan Tindereztem, a több tucat randiból összesen egyetlen normális nőt ismertem meg, a többi totál hulladék, idióta, hülye pitsa.

2017. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, vagy istenkirálybugyinedvesítően jól kinéző férfi, akkor lehet, egyéb esetben nem.
2017. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. 10-20-ból előfordul 1 férfi, aki képes annál többre hogy "szia, mizu? :)" vagy nem hozza fel a szexet tíz üzenetváltáson belül. Velük már lehet kezdeni valamit.


Én barátommal 1 éve vagyok együtt, a tinderen ismertem meg. Super-like-olt engem.


23/N, 26/F

2017. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!