Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri még tinderezni? Vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még tinderezni? Vannak (még) normális emberek ott?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm ott ismerte meg a párját, már egy éve együtt vannak. Mindketten elváltak és gyerekeik is vannak.

Azt gondolom, mindenhol vannak normális emberek, csak az arányok mások.

2017. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

van akinek összejött ott, szóval van még remény :)


24F

2017. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én már ott tartottam, hogy letörlöm, mert sokan csak szexre mentek, mikor összeismerkedtem rajta a párommal :) Soha ilyen szerelmes nem voltam, már az elején az az érzésem volt, hogy megtaláltam a jövendőbelim. Szóval, ne add fel!
2017. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve ott ismerkedtem meg a barátnőmmel, vagyis már exemmel. Akkor még tök sok normális lánnyal tudtam onnan beszélni, és igazából én "választottam".

Mostanában viszont semmi, pedig nem igazán változtam. Ha van is match, abban sincs sok köszönet...

Viszont ha lány/jóképű fiú vagy, akkor persze, megéri. A sok ember között lesz egy-két normális.

2017. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mivel eredetileg szexpartnerkereső, pont a tinder esetében fura panaszkodni bármire is.
2017. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy szexpartner keresőnek lett kitalálva de az elmúlt évtizedben már biztos nem (csak) az volt úgyhogy kár ezt állandóan felhozni
2017. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a társkeresés a célom. Csak még nem tudom mit hoz a jövő pasiügyben és ha úgy alakul akkor arra gondoltam, hogy kipróbálom. Csak nincs tapasztalatom ilyen téren és félek nem lesz ott értelmes ember.
2017. ápr. 28. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ott értelmes ember, viszont ha se szexpartnert se párt nem keresel akkor ne rabold mások idejét azzal hogy felregisztrálsz oda és "átvered" őket.
2017. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!