Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodok még mindig egy toxikus férfihoz?

Figyelt kérdés

Jó pár hete csak rossz érzéseket kelt bennem, lelkileg padlóra tett és néha kimutatja, hogy nagyobb bejövök neki és minden kb tökéletes akkor de utána meg teljesen úgy érzem magam, mintha csak muszájból beszélgetne velem.

Én magam is észreveszem már hogy, ez nagyon rossz, mégis ragaszkodok hozzá és nem tudok más férfihoz közeledni, mert rosszul érzem magam, hogy mellette mással is ismerkednék.


A felismerésen kívül mi kellhet még ahhoz, hogy ne érdekeljen?



2020. szept. 26. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.
2020. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy eldöntöd, és utána tartod is magad hozzá. Mondjuk, hogy ne hagyd, hogy így viselkedjen veled. Ennyi amúgy.


Nyilván nem mindig könnyű, de nem árt olykor ésszel dönteni, ha tudod, hogy valami rosszul működik. Te adod meg alapvetően a standard-et ahhoz, hogy mit engedsz meg másoknak magaddal szemben.


Ha hagyod és mindig elnézed, a pasi tudni tudni fogja hogy szabadon lekezelhet és úgysem hagyod el. Ebből csak az szokott lenni, hogy vissza sem fogja magát később és csak xarabb lesz.

2020. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akárcsak én irtam volna ki ezt a kérdést!

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Igen is ki kell állni az embernek magáért.

2020. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!