Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik szándékosan nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi az oka? Volt már kapcsolatod?
2020. szept. 26. 19:05
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy a fiatalok, idősebbek közt?


Persze, hogy vannak, mindig is voltak.

2020. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább ahhoz kell ok, ráadásul jó nyomós ok, hogy kapcsolatban legyek.
2020. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én a saját esetembol kiindulva azt tudom mondani, hogy vagy annyi sérelem ért már egy előző kapcsolatban, hogy nem is akarok inkább másnak sem esélyt adni egy ideig, vagy annyira magamra akarok koncentrálni (karrier, sport, stb), hogy ezért nem vágyom kapcsolatra.
2020. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%
Életfogytiglan.
2020. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én közel egy éve vagyok egyedül. Egyenlőre nem keresek. Ha szerelmes leszek és tényleg látom okát, hogy felborítsam a mostanra kialakult boldog és nyugodt életemet, akkor fogok újra párkapcsolatban élni. Közel sem érzem azt egyenlőre, hogy direkt keresnem kéne a következő páromat.
2020. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve vagyok egyedül, és én sem keresek senkit. Ha jön valaki, akkor talán, de akkor sem feltétlenül költöznék vele össze. 16 évet éltem együtt valakivel, most jó így pár nélkül. Nem szól bele senki a dolgomba, életembe, nem kell alkalmazkodnom senkihez. Persze néha hiányzik egy társ, de nem görcsölök rá a keresésre.
2020. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem keresek kimondottan kapcsolatot, 6 éve vagyok egyedül, nem is hiányzik, ha valaki megtetszik és próbálkozik engedem, de nem szokott alakulni semmi. Nem is vágyok rá annyira.
2020. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt kapcsolatom, éppen azt heverem ki (elengedni a sérelmeket, lelkileg újra stabilnak lenni stb). Kell kb 1-1,5 év, mire túlteszem magam a dolgon, aztán majd ahogy alakul...
2020. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel az ember nem párban születik, inkább ahhoz kell ok, hogy akarjon. A kiinduló helyzet az, hogy nincs, és minden változáshoz motiváció kell, ehhez is. Ez lehet külső (ez mindig érdek), nálam ez nem játszik, vagy belső (maga az adott pasi, indít el benned valamit, amitől akarod,hogy a párod legyen.) Ezt meg nem lehet szándékosan. Vagy jön egy ilyen, vagy nem🤷
2020. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja,volt már ilyen. Mindig úgy, ahogy írtam, jött. Most majdnem 6 éve nincs, de keresni biztos nem fogok, teljesen jó így.

#9

2020. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!