Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mostanában folyamatosan az exemmel (szándékosan), úgy, hogy közben van kapcsolatom? Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párkapcsolatom a 2. kapcsolat eddig az életemben, 2 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást, összességében véve egy harmonikus kapcsolat, közösen tervezzük a jövőt. Az elmúlt időszakban azonban sok a külső probléma a kapcsolatban, kicsit eltávolodtunk, és most kb csak az a cél, hogy a kapcsolat túlélje a megpróbáltatásokat, nagyon építeni nem tudjuk, ki kell várni, míg javulnak a külső problémák. Én mostanában sokszor érzem azt, hogy monoton az egész, nem igazán izgalmas.


Az előző, 1. kapcsolatomnak 2 és fél éve lett vége, vele másfél évet voltam együtt. Az a kapcsolat összességében a közelébe sem ért a jelenleginek, sokat szenvedtem a srác miatt, nem egyszer meg is csalt, szinte mondhatni nem is igazán volt fontos neki az egész kapcsolat, stb. így elegem lett belőle, és kidobtam. Elég hirtelen volt az egész, és nem zártuk le rendesen, csomó tisztázatlan kérdés maradt bennem, de én ezt elfogadtam. Azóta minden kapcsolatot megszakítottam vele, nem beszéltünk, még ismerősi szinten sem. Ha fizetnének érte sem mennék vissza hozzá, lezártam már teljesen.


Viszont egy pár napja álmomban elsétáltam egy pasas mellett az utcán, aki először nem hasonlított az exemre, de ahogy elhaladtam mellette, eszembe jutott, hogy miért ne lehetne akár ő is, és hirtelen az idegen már az exem lett és megszólítottam, beszélgettünk. Azóta kb minden este vele álmodok, így konkrétabb dolog nem történt köztünk, nem csókolóztam vele, vagy ilyesmi, csak szimplán időt töltöttem vele. Meg ilyenek jöttek álmomban, hogy jó lenne megcsókolni, stb... Meg kellemesen éreztem magam vele, valahogy izgalmasabb volt. Mondjuk vele a kapcsolatunk alatt sem volt gond a programokkal.


Felébredve nem is értettem az egészet, hogy egyáltalán minek álmodtam vele, stb. Sokat gondolkoztam ezen, de nem igazán értem továbbra se. Pláne, hogy miért folyamatosan. Talán a tudatalattim így vetíti ki a párommal kapcsolatos problémákat, meg, hogy az exemmel "viharosan" szakítottam és sosem zártuk le rendesen? Miért lehet ez? Veletek történt hasonló? 25/N



2018. júl. 31. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Velem nem tortent ilyen. De el tudom kepzelni azt, hogy igy probalja az agyad feldolgozni a szakitast, elvarrni a szalakat, valaszt kapni a megvalaszolatlan kerdesekre. A jelenlegi kapcsolatod meg most epp nem tesz boldogga, nem eleg izgi, emiatt kalandozol el belole almodban. Szerintem emiatt nem kell aggodnod, de en a helyedben megprobalnam megjavitani a jelenlegi kapcsolatot, hogy visszajojjon a boldogsag az eletembe.
2018. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég sűrűn szoktam az exemmel álmodni, pedig nem is voltam belé szerelmes igazán és a jelenlegi kapcsolatom minden szempontból milliószor jobb.

Az okát nem tudom, zavar is kicsit viszont nem tudom irányítani az álmaimat.

Próbálj nem tulajdonítani neki nagy jelentőséget és hátha magától elmúlik.

2018. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége nincs

Igazából ez az agy védekező mechanizmusa így dolgozza fel a regi , sérelmeket , örömöt, bánatot , az agy így gyógyítja úgymond saját magát ápolja vigyaz rá

Így engedi el ami elmúlt meg ha nem is gondolsz rá

Tudat alattid így lép tovább és nyit az új fele

24N

2018. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel, velem is folyton ez van, volt ! nem egyszerű bárki bármit mond.
2018. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló szituban vagyok, csak nekünk nincsenem problémáink a kapcsolatban jelenleg... Mégis nagyon sokszor az exemmel álmodok, pedig nálunk is csúnya vége lett és nem törődött velem igazán...s olyanokat álmodok h találkozunk, bevallja hogy még szeret és vissza akar szerezni. Közben meg azt érzem,hogy tiltakoznom kell mert szeretem a jelenlegi párom, másfelől meg húz a szívem hozzá. Mindezt álmomban, teljesen reálisan megélve. Én sem értem,miérr űz ilyen játékot velem az agyam. Ennek már több mint 4 éve. Jó lenne elfelejteni örökre...
2018. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ezt az "okos"-t valószínűleg valamelyik haverja rábeszélte, hogy köttessen rád szerelmi kötést. Annak van ez a hozadéka, az első pár hétben. Legyen eszed..
2018. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bence_ ***** válasza:
Akkor álmodom az exekkel amikor tényleg, végleg lezárom.
2018. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!