Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyni kell a kapcsolatot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyni kell a kapcsolatot, ha nincs benne semmi kiemelkedően rossz vagy jó?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha olyan langyos. Megvan a terv a közös jövőre, megvan a tisztelet egymás iránt, megvan a szeretet egymás iránt, mégis az ember megkérdezi magától, hogy "ennyi az egész?"... A hétköznapok szürkék, nincs szenvedély, a szex nem kifejezetten jó, az ember nem is izgatott, mert tudja, hogy úgyis olyan semmilyen lesz az egész. A romantikus hangulat nehezen jön át, inkább csak elvicceljük az egészet, nincs meg az az átszellemülés, kínosnak érzem, nem vágyom rá... Pedig lenne igényem rá. De egyszerűen nem megy.


Semmi rossz nincs a kapcsolatban, tényleg... Egyszerűen csak nincs benne semmi kiemelkedő sem. Ez lenne az élet rendje vajon és csak nekem vannak túl magas elvárásaim, vagy valamit nagyon elrontottunk?


Szeretem és fájna, ha ő nem lenne, kötődök hozzá és szeretném boldoggá tenni. De olyan családias szeretetet érzek, mint szexuális vágyat és szerelmet. És nagyon régóta nem éreztem kifejezetten vele kapcsolatban szexuális vágyat. Nem taszít egyáltalán. És a szexre, romantikára is vágyom. Csak nem "így". És nem tudom megragadni, hogy mi az az így.


2020. szept. 26. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
No vagy mi ? Végig se kellett olvasnom.
2020. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Előtte volt kapcsolatod? Mással is ezt érezted? Mióta érzed ezt?
2020. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, két éve vagyunk együtt. Előtte volt több kapcsolatom, a leghosszabb egy egyéves, ott sem éreztem így. Most érzem talán először. Talán egy bő fél éve van bennem ez. Az elejétől fogva nem volt semmi intenzív a kapcsolatban, szép lassan alakultak ki bennem érzelmek felé, egy ideig ez felfelé ívelt, de úgy érzem, most nem felfelé tartunk, sőt... A szex sosem volt kifejezetten jó, sosem vágytam kifejezetten rá mellette, mert kapásból az első is kínos volt és rossz élmény, de romantikából több jutott, az igaz.
2020. szept. 26. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Én a helyedben megbeszélném vele hogy szeretnél kicsit kísérletezni a szexuális életetekkel aminek a fele valószínűleg szintén kínos lesz, de a másik fele feldobja annyira a dolgot, hogy ismét izgalmas legyen. A szexuális élet nagyban hozzá járul ahhoz, hogy hogy érzed magad egy kapcsolatban és ha nem tudod pontosan mit szeretnél, csak próbálgatással jöhetsz rá. Persze ehhez a párod együttműködése is kell és érdemes őt is kikérdezni nem e vágyik valami másra ilyen téren :)
2020. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg a masiknak megfelel ez, hiaba beszelne vele. Foleg 2 ev utan. Hany evesek vagytok? Ha azt erzed, hogy keves, merj lepni.
2020. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, 26, 28 évesek vagyunk. Ő az idősebb.


Korábban egyértelmű volt ez a menni vagy maradni kérdés, most nehéz, mert nincsenek egetrengető problémák, de valahogy lapos az egész és frusztráltnak érzem magam tőle.

2020. szept. 27. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez elegge ra tudja nyomni a belyeget a mindennapokra. Pont ezert lesz az kesobb, hogy hiaba nincsenek most problemak, az embert kiforditja magabol es lesznek, mert csinal. Fura, hogy a masik nem veszi eszre (nekem ugy jott le), vagy nem akarja latni, mert neki jo a langyos is, de legalabb fix is.
2020. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!