Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A középkorú igazi tanárnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú igazi tanárnők többsége miért néz ki olyan rosszul?

Figyelt kérdés

Igazi tanárnőn azt értem, aki tud tanítani, tud fegyelmezni, és akinek az óráján dolgozatírás közben szinte lehetetlen puskázni. Fiatalon nyilván ők is jól néztek ki, és most is van köztük kiemelkedő, de többségük "tipikus tanárnő":


Rövidebb haj, szemüveg, egész testet takaró kosztüm, szigorú tekintet.


Azt viszont bírom bennük, hogy dominánsak, megfagy a vér az ereimben némelyikük előtt, amikor kihívnak felelni, és komoly tekintettel figyelnek.


De ettől függetlenül nem kívánatosak.


Miért? Miért nem járnak pl. fitness terembe?


2020. szept. 27. 09:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
#8 Lol mi az, hogy az angol tanárnők fiatalabbak? 43 éves vagyok és van idősebb kollégám, az előző suliból két angolos is nyugdíjba ment.
2020. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írok nagyon szépen megfogalmazták. Én még csak pár éve vagyok a pályán. Család egyelőre nincs, így még belefér a testmozgás, de szülés után x saját gyermekkel, nem tudom hogy fogom megoldani a háztartás és munka mellett.
2020. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy most nagy titkot árulok el, de 15-20 év után se a nők, se a férfiak nem úgy néznek ki, mint ahogy megismerték egymást.
2020. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Ezzel nincs is baj, de van aki negyven körül ráébred, hogy még utoljára ki akarja élni magát egy huszonévessel. Azt pedig nehezen védi ki egy negyvenes, több gyerekes nő aki egész nap melózik utána meg főz, takarít és házi feladatot kérdez ki. Nem lesz huszonéves szinten, bármilyen jó is a genetikája, ha pedig nem jó a genetikája....nem is folytatom.
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%
14, nincs ezzel baj, szeritnem egészséges is midnkét félnek kikacsintgatni 40 felett. Kell a változatosság.
2020. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15#

Tényleg?

Majd jusson eszedbe akkor is ez az egészséges kacsintgatás,ha a társad teszi 40 felett,2gyerekkel.

2020. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
Van társam és három gyerekem, miért zavarna ha ő jól érzi magát?
2020. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 140.000et kapnak.

Namost vagy magánóráznak látástól vakulásig, és nincs energiájuk állandóan edzésekre, kozmetikushoz, stb rohangálni, vagy nem magánóráznak, és nincs rá pénzük. Az a szexi külső ugyanis sokba kerül.

2020. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

18.-nak.


- Kötelező ezt, és ennyiért csinálniuk?

- Kenőpénz? Annyi van jobb helyeken, mint a pelyva.

- Pénzes kani.

2020. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nettó 140?


Az kevés. Gondolom mostantól csak azok mennek tanárnak, akiknek a családja eleve milliomos. Ennyi pénzből nem lehet normális életet élni, még egy budapesti albérlet sem biztos, hogy kijönne belőle...

2020. szept. 27. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!