Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy pákapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy pákapcsolat észérvek alapján?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy van két középkorú, az 50-hez közelebb álló, mimt a 40-hez - ember. Hatalmasakat tudnak beszélgetni, egy húron pendülni, az értékrendjük alapján is összeillenének, de elsőre nincs meg az a "kémia" vonzódás. Ilyen esetben összeszokás, kölcsönös megkedvelés alapján létrejöhet egy működő párkapcsolat, vagy veszett fejsze?


Elméleti jellegű a kérdés, mindig is érdekelt, hogy milyen szinten mélyülhet el egy kapcsolat, ha nem lángoló szerelemmel és vad szexuális vonzódással indul?


(A kérdést az ihlette, hogy van egy ismerősöm, aki több házasság után így él, de érdekelnének mások tapasztalatai, véleményei is.)



2020. máj. 3. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek: párkapcsolat, csak nem reagált az R betű a billentyűzeten :)
2020. máj. 3. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Részben fontos a beszélgetés is és közös értékrend, de ha valóban nem vonzódnak egymáshoz, akkor megette a fene.


Bár az nem tudom, hogy 50-es korosztályban lévōket mennyire foglalkoztatja a szexualitás.. gondolom ebben a korban már nehéz lehet valakit találni, akivel minden passzol, még a szex is...

2020. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán,így jöttem össze életem legnagyobb szerelmével.Később kb 2 év múlva csiszolódtunk csak össze szex terén,onnantól kezdve viszont napról napra jobb lett :) Eleinte össze sem akartam vele jönni,nem is tetszett annyira,meg korban is idősebb volt (13 évvel) ..1 évig udvarolt mire beadtam a derekam.
2020. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már 53 éves vagyok egyedül élek és nem tudom el képzelni, hogy el találjon Ámor nyila. Inkább olyanokkal vagyok akivel jókat beszélgetünk és egy hullámhosszon vagyunk. Úgyhogy én meg értelek. Szerintem nem veszett fejsze nyele, mert még ki alakulhat. Én sem vagyok "szerelmes" de olyan barátom van akivel jól érzem magam "kémiai" vonzódás nincs főleg mióta el múltam 50 éves.
2020. máj. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!