Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hülyeség lenne? Mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hülyeség lenne? Mit mondjak? :'D L

Figyelt kérdés

Meg van bízva hogy mikor menjen körbe ellenőrizni hogy van e maszk mindenkin. És pénteken elfelejtettem egyszer visszavenni (persze pont akkor jött), és viccesen mondott valamit hogy vegyem fel stb.

Na lehet kicsit ovis sztori, de csak ilyenkor szoktam látni. Arra gondoltam hogy hétfőn amikor jön megint "elfelejtem", és amikor szól nekem akkor valami vicceset kéne mondanom. 🙄 Hülyeség, de tényleg más alkalom nem szokott lenni hogy beszéljek vele. Mit mondjak? :'D


2020. szept. 27. 11:40
 1/3 A kérdező kommentje:

*Valaki meg van bízva hogy...

kimaradt

2020. szept. 27. 11:41
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ez valami munkahelyi sztori?:)
2020. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Most vettem a pepcoban egy csipkés álarcot. Mikor nekem szólt a főnök, hogy maszk, akkor felvettem azt. Jó poén volt.

Esetleg dobj be te is hasonlót. Ha a szexi csipkés sok, akkor pl. sikoly maszk. A lényeg, hogy innen már el lehet indulni. ;)

2020. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!