Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért mondják, hogy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy hülyeség egyetem alatt összeköltözni?

Figyelt kérdés

Nem mindenkinek engedik meg a szülők, hogy otthon lakjon érettségi után, akár továbbtanul, akár nem.

Ilyen esetben marad a koli, ahová nehéz bejutni, összezárva egy csomó idegennel, vagy albérlet ugyanez, mert egyedül ugye nem lehet megfizetni.

Akkor miért ne költözhetne össze inkább a párjával az ember idegenek helyett?


Én is a párommal költöztem össze, bár nálunk kicsit más volt. Én nem mentem egyetemre rögtön érettségi után, hanem dolgozni. A párom akkor volt elsőéves. Én dolgoztam, ő tanult (ösztöndíja volt csak), most ő végzős, dolgozik mellette, én meg elsős, részmunkaidős-diákmunkás.

Mégis sokszor megkapom (itt), maradtam volna anyáméknál, diákként odaköltözni egy dolgozó emberhez lehúzás. Igen, még 3 évig egyetemista leszek, de 2 évig, ameddig a párom tanult, dolgoztam.


2017. nov. 19. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mert ti csináljátok jól,ha egy ilyen lényeges kérdésben együtt tudtok működni és működőképes a kapcsolat,ez néhány embert tudat alatt irigylésre késztet.
2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát, mert elég sötét van ott a pincében, meg az is idegesítő lehet, ha folyton egyetemisták ezrei mászkálnak fölöttetek. Nem túl praktikus egy oktatási intézmény épülete alatt összeköltözni, ha csak nem autista sejtbiológusok vagytok az egyetem pincéjében lévő laborban, akik ott tervezik letölteni hátralevő életüket.
2017. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem egyáltalán nem hülyeség
2017. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a formában nincs ezzel gond szerintem.
2017. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha, de soha ne érdekelkjen mások véleménye, ha ez nem okoz nektek problémát a pároddal.
2017. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!