Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony lányok boldogabbak? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányok boldogabbak? Arra gondolok, hogy bárhová sodorja őket az élet mindig lesz aki érdeklődik utánuk vagy körülrajongják őket.

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok kimondottan vékony, de boldog vagyok, nyilván gondja mindenkinek van.

Úgyhogy sztm a boldogság nem a testalkattól függ.

N

2020. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mindig érdeklődik irántad valaki nem egyenlő a boldogsággal. Sőt, gyakran zavaró.

Én nagyon vékony vagyok, mégse vagyok boldog. Na ezt mivel magyarázod?

2020. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam boldog, pedig vékony vagyok.

Pont azt nem tudtam elérni, amire vágyom.

2020. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2020. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem testalkat függő. Amikor vékony voltam, annyi volt a különbség, hogy többen akartak megdugni. Mára viszont az egyedüllétben megtaláltam azt a nyugalmat végre ami egy kapcsolatban sosem volt meg számomra. Nem írom azt, hogy ez a boldogság kulcsa mindenki más számára is, de nekem a hátralevő éveimre megfelel. Nekem egyedül kiegyensúlyozottabb az élet. Bizalmat már képtelen vagyok bárkinek szavazni. Túl sokat láttam másoknál is, hogy hová vezetett a bizalom megadása.
2020. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagyok. Sajnos túlságosan, ami miatt se mellem, se fenekem, se combom. Ennek megfelelően szó sincs érdeklődésről vagy körülrajongásról, pont leszrnak, mert a 15 éves nyúlánk Pistike test az itteni állításokkal ellentétben nem vonzó. Mondjuk az arcom is elég ronda.

Nem vagyok boldog, kifejezetten frusztrált vagyok. Főleg, hogy azt látom, velem ellentétben a többi nőt - a moletteket is - valóban körülrajongják, mindig mindenki körül legyeskednek általában többen is, méghozzá nem csak a legalja...

2020. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés.
2020. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de nem vagyok különlegesen szép, nem rajonganak körbe. De nem banom, mert van mar volegenyem. 😇
2020. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok, van egy egészséges önbizalmam, jópár éve barátom is, kisvárosban lakom, szóval az embereknek van fogalma arról, hogy ki van kapcsolatban. Ettől függetlenül sosem rajongtak körül, mindig volt akinek tetszettem, de eddigi tapasztalataim szerint a teltebb idomokkal rendelkezők sokkal jobban körül vannak rajongva, szóval nem értem ezt a mindenkinek a vékony lányok tetszenek körüli lázat, rohadtul nem így van. 😀
2020. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!