Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok megbantani senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megbantani senkit sem, de az emberek tobbsege miert a vékony lányokat részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 13:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
43%
Amiért a nők a gazdagabb pasikat.
2020. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
56%
Mert a hájas, zsíros test undorító.
2020. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Es aki betegseg miatt olyan?
2020. szept. 20. 13:53
 4/48 anonim ***** válasza:
42%
Nincs olyan, hogy betegség miatti kövérség. Aki nem eszik állandóan és sokat mozog, az le fog fogyni. A náci koncentrációs táborokban is lefogytak a kövérek, mert keveset ettek és folyamatosan dolgoztatták őket.
2020. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Ledoktoráltál, hogy ilyet állítasz?:)
2020. szept. 20. 14:00
 6/48 anonim ***** válasza:
52%
Attol meg, hogy valaki “betegseg miatt” kover, latvanyra ugyanolyan. A legtobb embernek ez nem jon be, ennyi. Bizonyos foku felesleget lehet kompenzalni szep arccal + jofej szemelyiseggel.
2020. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki. Veszel egy kondibérletet. Minden este elmész és futópadon joggingolsz. Nem kell nagy sebességgel futni. Addig csinálod, ameddig jólesik, közben tarhatsz szüneteket, gyalogló sebességgel pár percig. A lényeg, hogy izzadj a végén. Csináld minden nap 30-45 percig. Mellette étkezz egészségesen és kevés szénhidrátot fogyassz. Állj rá minden 3. napon a mérlegre és élvezd, hogy egyre kevesebbet fog mutatni.
2020. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
32%

Ugyan milyen betegség?

Max akkor "elfogadható" ha pajzsmirigy alulműködésed van. Más betegség nem ok a kövérségre.

2020. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
41%

Vannak olyan betegségek, ami mellett önmagában sz*t se ér, ha valaki mozog és nem zabál. Ahogyan olyan is van, hogy valaki vékony és közben zabál, lustálkodik. Ez ilyen.

Viszont én nem keverném ide a betegségeket, mert ez alapvetően a külsőről szól és az olyan amilyen, az okától függetlenül. Valakinek vagy tetszik, vagy nem.

2020. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
65%

Testvérem 3x eszik esténként, pizza és hasonlók. S-es ruhákat hord.

Ha én ennék ennyit már 100 kiló felett lennék. Hm...az lehet genetika, a hízás az nem?

Mindenképpen kell orvosi vizsgálat, pajzsmirigy, ha mozgás-étrend ellenére nehezen fogysz.

Én "csak" hízékony vagyok, nekem az vált be, hogy 24 órán belül 6-8 órás intervallumban eszem, abbahagyom mielőtt jól laknék, szénhidrátot figyelem. Naponta mozgok, minimum 10 km séta gyorsított tempóban, plusz edzés.

Ez kb szinten tart, és fogytam valamennyit, de még így sem vagyok M-es méret se.

2020. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!