Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől szoktátok megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől szoktátok megkérdezni, hogy rendben hazaért-e?

Figyelt kérdés

Egy társaságba járunk egy sráccal, de nem tudom eldönteni tényleg tetszem-e neki vagy ő szimplán mindenkivel ilyen barátságos, közvetlen. A találkozóink után viszont mindig megkérdezi h rendben hazaértem-e. Ennek szerintetek van jelentősége vagy csak pusztán udvariasság, érdeklődés?


23L 25F (ha számít)


2020. szept. 27. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Biztos lehetsz benne, hogy nem kérdezi végig a társaság összes tagját. Azért teszi mert tetszel neki.
2020. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Se baráttól, se semleges figurától nem kérdezel ilyet, főleg nem minden esetben. Tetszel neki.
2020. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát tegnap mi is elmentünk kicsit iszogatni, 3 pasi volt ott, meg én. Az egyik lelépett negyed 11-kor, a tobbiekkel maradtunk 11-ig. Az egyik srác maradt a városban, neki mondta az, akivel maradtam, hogy írjon majd, ha hazaért :D Mi meg jöttünk busszal haza. Nekem nem mondta, mert pár méterre a megállótól lakunk :D

akkor a srácnak is tetszik a srác? :D

2020. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Valamilyen fokú érdeklődést jelent,de nem minden esetben vonzódást.

Én munkatárstól érdeklődtem meg, mert hosszú útra ment, fáradtan. Párom is írt neki, minden rendben volt-e stb, mert féltettük, ennyi.

2020. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam kérdezni minden barátnőmtől, hogy hazaért-e, ha egyedül sétálnak este 10 után. Általában egyedül laknak, nem biztos, hogy másnak feltűnik, hogy eltüntek.
2020. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek mondom, hogy írjon, ha hazaért. Így vagyok nyugodt.
2020. okt. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell lepontozni, mert nem azt írtam, hogy hűűűű de odavan érted, és azért aggódik :D
2020. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akivel programoztunk, mindnek mondom, mert jóban vagyunk, ha már időt töltöttünk és érdekel. Apámnak is szoktam. Ez is új a fiatalságnak már?
2020. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Ha nagyon nem érdekel, akkor tuti nem kérdezem meg, ha tetszik, vagy csak el akarom csavarni, akkor igen.
2020. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!