Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes fiú jóbarátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes fiú jóbarátom egy idő után szerelmet vall. Nagyon bánt már ez, mindig a feszültség követi ezeket, ugyanis én nem érzek irántuk máshogy csak barátként. Miért van ez, mit csináljak? Help.

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom szerelmet vallott..Ismerős helyzet,és a szokásos:Megmondtam hogy maradjunk barátok..Nos a bökkenő,hogy nekem haverja tetszik,de nagyon..Osztálytársam lesz mind2 srác..Folyamat mondja hogy mennyire irigykedik haverjára,az mindenkinek tetszik stb..Önbizalma a béka segge alatt..És nem akarja megérteni hogy nekem csak barát,6x folyamat megkérdezi hogy akkor biztos??De komolyan??Miért??Tuti??De mi a baj??Azt is felhozta már hogy nekem biztos a haverja tetszik stb...Szerintetek??:/
2010. aug. 7. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb mondd, hogy egyikük sem tetszik.
2010. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hümm. én is bele vagyok esve a legjobb "barátomba" aki egy lány.. ő természetesen úgy tudja, hogy csak barátként szeretem, de mivel ebből úgy sem lesz több, nem mondom meg neki, mert így tölthetek vele a legtöbb időt...
2010. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem érdemes erőltetni a barátságot.
2010. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az visszajutna a haverja fülébe..És lehet hogy én is bejövök haverjának...:S
2010. aug. 7. 16:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nagyon kedvelem mint barátot..:/ És annyira rossz,hogy nagyon sokszor előfordult már ez velem..És osztálytársam lesz 4 évig..:/:/
2010. aug. 7. 16:41
 6/11 anonim válasza:
Beszélgess el vele jó hosszasan, ha ténleg szeret, akkor megérti, h. neked más tetszik, viszont mond meg neki, h. továbbra is szeretnéd, ha számithatnál rá, mint igazi barátra!
2010. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátkozhatok veled? Fiú vagyok.
2010. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is bevallottam akkori barátomnak(csaj), h szeretem, és el is veszítettem, félek örökre!:/ 19/F
2010. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:' DD Hány éves vagy?: D


Utolsó:Sajnálom..:( Nem szeretném elveszíteni én sem,de ez így nagyon szar..:/ Sok szerencsét neked,reméljük minden jóra fordul..:/

2010. aug. 7. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam már mindkét oldalán ennek a szituációnak. Sajnos a frusztrált hangulatot csak az tudja oldani ha a szerelmes fél lép.

Pl hozhat egy szigorú szabályrendszert annak érdekében hogy ne menjen tönkre a barátság. Pl nem alszik nálatok, a pasi/csaj ügyeket egy ideig mint beszédtéma hanyagoljátok, nem rúgtok be/téptek együtt... így kevesebb az esélye hogy még jobban egymásba gabajodtok.

2010. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!