Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralás előtti feszültség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás előtti feszültség elfogadható?

Figyelt kérdés
szombaton indulunk és ma teljesen összevesztünk (amiatt hogy hogy jussunk ki a reptérre) teljesen apróság.. ez elfogadható ilyenkor vagy alapból haldoklo kapcsolat?
2011. márc. 2. 22:56
 1/8 sz12 ***** válasza:

Szerintem én úgy gondolom, hogy ez ilyenkor elfogadható.

De mivel nem ismerlek titeket, nem tudom milyen a kapcsolat, ezért ez csak egy vélemény, a leírtak alapján.

2011. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sz12 ***** válasza:
Jaa és jó nyaralást:)
2011. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
heves vérmérsékletűek vagyunk mindketten, szóval előfordulnak szóváltások közöttünk...de ez hogy állitása szerint nem érdekelné az se, ha areptéren aludnék egy hülye vita miatt.. nem tudom milyen lesz így de azért köszi :)
2011. márc. 2. 23:17
 4/8 sz12 ***** válasza:

Nyugi!:)

Amikor az ember veszekszik olyanokat tud a másik ember fejéhez vágni..( tapasztalat:( )

Szerintem minden meg fog oldódni!

Sok sikert!

2011. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy normális ha külön megyünk a reptérre a közös nyaralás előtt :( (pedig az én kijutási verzióm max 1000ft lenne nem 4000 taxival)
2011. márc. 2. 23:21
 6/8 sz12 ***** válasza:

Jaaaaaa, h külön:O:O:O:O:O

akkor menjetek úgy ahogy ő akar(ő úgysem fog engedni és még több feszültség lesz, te mek nem akarsz több vitát) max ő fizet..!

2011. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig kétszer utaztam párommal külföldre, ilyen hosszabb utak előtt alapból stresszes vagyok én is, de nem veszekedtünk (mi sose szoktunk:). A legutóbbi utunknál volt, hogy kicsúszott kissé ingerülten a számon, hogy most ne tököljön addig a fürdőben, ahogy szokott, mert nem érünk ki a check in-re időben.


25 N

2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vitát az nyeri, aki el sem kezdi. Aki viszont a vitában nyer a végén, azaz a másik neki ad igazat, ő meg megnyugszik, hogy neki volt igaza, az a legszánalmasabb.

Engedj neki, nyaraltok, most férjen bele az a +3000 Ft. Kényelmesebb is, meg gyorsabb is. Majd legközelebb ő enged, hidd el, értékelni fogja.

2011. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!