Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat lehet felvetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat lehet felvetni egy első randin, hogy oldódjon a feszültség? Neten már én is keresgéltem, most inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy másoknál hogy működik, de interneten keresztül remekül el tudok társalogni fiúkkal, viszont szemtől szembe valahogy nem megy, se nekem és gyakran bizony nekik sem, és már olyan kínos a csend néha hogy inkább már hazafutnék még akkor is ha tetszik a srác. Lehet velem van valami gond, de hirtelen leblokkolok és nem jut eszembe semmi csak bénán vigyorgok :D:D mindegy hogy milyen helyszínen van az adott találka, mert nem azon múlik. Már 3 ilyen randin (3 különböző sráccal) vagyok túl és egyikkel se jött össze semmi komolyabb kapcsolat, haverok maradtunk :D:D (pedig még időben fel is szoktam erre készíteni a fiúkat hogy én bizony nehezen oldódó típus vagyok.) Most újból alakulóban van valami, ezt most nem szeretném elszúrni! Milyen témákkal lehetne túljutni ezeken a nehéz első - második - harmadik randikon hogy egyik fél se ábránduljon ki idő előtt a másikból? Tudom hogy elég ciki hogy 23 éves létemre ilyeneket kérdezek, de ez van!!! Kérlek segítsetek! 23/L
2011. máj. 21. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én általános dolgokról szoktunk beszélni:PP pl... milyen a napod? "köszönöm jóóó volt és maa azt történt h..." és akkor már jön hozzá a comment amit ő ad! igazábol a csend nem kinos a csend az barát a csend azt jelent h már sok mindent tudtok egymásról és ezért van a csend mert már nem kell semmi + dolog de ha nagyon érdekel pl :kajákról is dumálhatsz vele milyen tipusu milyen zenéket bír....mennyit dolgozik? kbb ezek ilyen általánosak nem kell megijedni stresszelni csak nyugi :P :P és mondom nem para a csend :P én már csak tudom igaz h csend sose volt egy randimon se mert folyton beszélek:D és ez jönbe a fiuknak nálam általába:P ja és persze a randin a fontos jól nézki menni fog ez sok sikert majd ird meg mi lett :P 15L
2011. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha a csávó nem veszi észre és nem irányítja a beszélgetést,akkor egy balekkal randizol.

24/ff

2011. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kadlott Karcsi nálam a favorit, már három sikeres randin vagyok túl általa, beszéljetek a divatról, a fociról, a pöttyös bonbonokról, arról hogy mikor lesz világvége, megtudhatod a vallását vagy a hallását amennyiben rendelkezik vele, és persze kérdezd meg milyen szőrös és hol
2011. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 24 éves pasiként ugyanígy vagyok mint te neten megvan a szöveg, de ha ott ülök egy lánnyal szemben aki tényleg tetszik is akkor blokkolok, nem mondom hogy nem tudom megoldani, de érzem hogy élőben nem megy olyan flottul a szöveg mint neten.
2011. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyszer volt olyan, hogy első randi nálam volt elkezdtünk filmezni és pár mondat után egymásnak estünk utánna már nem volt probléma


egy csókparti tökéletes feszültségoldó, de nem mindig javasolt

2011. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

83%

16:57



--> ez am télleg jó dolog mi is igy voltunk vele :P:P :P

2011. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:) De amiket eddig felsoroltatok, ezeket az alapvető ismerkedési területeket - pl: munkahely, kedvenc kaja, film, zene, stb... már réges régen kitárgyaljuk az adott fiúval chat-en, és mire eljutunk az első randiig lényegében már mindent tudunk a másik félről, és nincs nagyon új témánk:S és nem vagyok az a fajta lány, aki már az első randin tapadna és hagyná hogy lesmárolják:/ De legalább megnyugtat hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül:D:D
2011. máj. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!