Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már úgy, hogy tapasztalatlanabb fiúval jöttetek össze, és végülis mégis jó lett a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek ez a 2. kapcsolata, viszont ő csak 1 évet volt együtt az előző barátnőjével, én pedig több mint ötöt az előző barátommal. Ők nem is éltek olyan aktív szexuális életet a barátnőjével, mi igen. Az én volt párom tapasztaltabb volt, anno neki is és a barátnőjének is az volt az első kapcsolata.


De olyan fura nekem, hogy pl az ágyban is izgul, vagy nem úgy irányít, vagy pl a párkapcsolatban is nem mindig olyan határozott,hanem folyamatosan engem monitoroz, hogy mit hogy csináljunk, én mihez mit szólok.


Hogyan tudnám ezt megváltoztatni benne, illetve van valakinek hasonló esetben tapasztalata?


Folyamatosan dicsérem őt és nagyon szeretem őt, ő is engem, szóval nincs oka, hogy önbizalomhiányos legyen mellettem.

Viszont sokkal határozottabb, férfiasabb párt szeretnék magam mellé...


Köszönöm

23L


2020. szept. 28. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a párom, 7 éve vagyunk együtt. Szűz volt, amikor összejöttünk. Most már úgy tud reszelni, hogy a szemem kikerekedik, felesleges lett volna elhagyni az elején (hónapokig volt bizonytalan, bénácska).
2020. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem az 1 vs. 5 évtől van, hanem ő ilyen személyiség, nem irányító, hanem szorongó, aggódós típus. Max. pszichológus tudna rajta kupálni, és inkább lehet gyerekkori oka. Mit szeretsz benne? Öcsém volt hasonló nehezen döntő és érzelmes típus, aztán lett egy nagyon karakán, felcsattanós, laza párja, évek alatt sokat, de lassan alakultak egymáshoz, ami mindkettejük előnyére vált. De ehhez türelem kell, ami meg csak akkor van, ha nagyobb a szeretet, mint amennyire idegesítitek egymást :) Ha te már most másról ábrándozol, nem hiszem, hogy őt akarod...
2020. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!