Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell flörtölni? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell flörtölni? Mi számít flörtnek? Tapasztalatlan vagyok a témával kapcsolatban, jó lenne ha konkrétumokat írnátok.

Figyelt kérdés

Nő vagyok, flört terén abszolút tapasztalatlan, rájöttem hogy igazából fogalmam sincs mit kéne flörtölés címszó alatt csinálni.

Jó lenne ha valaki írna konkrétumokat. Normális kommenteket ha lehetne:)


2020. máj. 31. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki kicsit mást ért rajta.

Nekem az is flörtölés, ha már picit más mosollyal, kicsit határokat feszegetve dícséred a neked tetsző pasit.

Nincs megadott dolog, hogy mit kell csinálnod. Ha önmagad adod akkor a férfiak úgyis észreveszik, hogy tetszel nekik.

2020. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölés nem nyelvi jellemzői:


Intonáció szabadabb, színesebb

Élénk mimika

Szituáció által nem indokolt szemkontaktus

Nyelvű kapcsolatfelvételre való törekvés


Flörtölés nyelvi jellemzői:

Többletinformáció megosztása a fordulóban, ezáltal párbeszéd fenntartására való törekvés

Humoros megnyilatkozások

Szexuális tartalmú megnyilatkozások

Beszédpartner a figyelem előterébe kerül



Eddig ezeket sikerült összegyűjtenem. Mindig könyörögtem a barátaimnak, családomnak, hogy magyarázzák el, milyen az a flörtölés, és hogyan kell csinálni. 14 éves korom óta csak azt bírták mondani, hogy "jön az magától" meg "ezt mindenki tudja" később már olyanokat mondtak "ha nem tudod mi az a flörtölés, nem vagy igazi nő"... SOHA nem lettem előrébb. Néhány hete elmondtam a családomnak, hogy fogalmam nincsen mi az a flörtölés, és hogyan kell csinálni. Konkrétan elsírtam magam mikor mondtam nekik hogy 22 éves vagyok, 8 éve nem bírnak egy konkrét mondatot elmondani róla, de mind elvárják, hogy menjen. Végre képesek voltak pár jellemzőt adni a fent olvasható semmitmondó mondatok helyett.

2020. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Keress ehhez egy jó könyvet!

Tanulható dolog.


Általában benne lesz bizony, hogy tükör előtt gyakorolj! Illetve érdemes bizalmas társaságban tesztelni magadat.


Meg kell találnod a határaidat benne. Csak az lesz a jó flört, amit magadénak érzel, ami a személyiségedhez illik. Így leszel hiteles. Sokszor ki kell mozdulni hozzá a komfortzónából.


Jó esetben ezeket az apró dolgoka, testbeszédet, mimikát, trükköket egy éven belül adaptálni tudod, és önkénytelenül is a kényelmi zónádba kerülve fogod alkalmazni. Tehát már tudni fogod hogyan legyél vonzó.


A folyamat során viszont rengetegeszer fogsz hülyét csinálni magadból. Ezzzel nincs gond. Így lesznek meg a határok, így ismered meg magad. Az önfejlesztés minden területén ilyen ez. Nem szabad eltántorodni emiatt! Viszont a sikerélményeket érdemes meglovagolni!

2020. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!