Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a tapasztalatlansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a tapasztalatlanságom miatt alulértékelem a kapcsolatomat? Lehet, hogy nekem is "egy főnyeremény" a barátom, csak azért nem voltam ezzel eddig tisztában, mert nincs összehasonlítási alapom?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, az első barátommal járok, több mint 2 éve. Szóval nincs korábbi tapasztalatom arról, milyen egy férfival együtt járni. És jó a kapcsolatom, meg minden, de sosem tekintettem nagy számnak, meg mindig egy csomó javítanivalót találok.

De lehet, hogy elégedetlen vagyok, mert nincs tapasztalatom hülye férfiakkal, problémás férfiakkal, stb., és a rossz tapasztalatok hiányában nem becsülöm meg eléggé a kapcsolatomat. Lehet, hogy ha tudnám milyen egy kevésbé jól viselkedő férfival járni, akkor jobban értékelném a barátomat.

Igazából azért gondolkozom ezen, mert volt olyan, hogy pl. egy reality showban benne volt valakinek a férje, és a többi nő egyetértett abban, hogy na jó, ez a férfi főnyeremény, talpig úriember, tökéletes férj alapanyag, stb. Pedig semmi extra nem volt a faszi, legalábbis tiszta olyan volt, mint a barátom, csak a külseje rondább volt.

Meg láttam már nem egy youtube videót, amiben lányok beszélnek arról, mik azok a dolgok, amik jók egy férfi viselkedésében, amik szexi, cuki, romantikus, édes dolgok tőle. Amitől tökéletes lesz a pasi. Meg amik így a hétköznapokat is felszépítik. És ezek a dolgok, szerintem is tök jók, de ezeket mind a barátom is csinálja.

Szóval akkor lehet, hogy nekem is "egy főnyeremény" a barátom, csak azért nem voltam ezzel eddig tisztában, mert nincs összehasonlítási alapom? Lehet, hogy a tapasztalatlanságom miatt alulértékelem a kapcsolatomat?

Meg akár instagrammon is, idézetek a google-en, képek, stb., amik a kapcsolat egy-egy momentumát istenítik. Ezek nekem mind megvannak. Nem tudom, hogy ezek a jó dolgok más kapcsolatban is alapok-e, vagy ez kifejezetten csak a legjobb fajta kapcsolatokra, meg a "főnyeremény pasi"-kra igaz-e.


2018. máj. 17. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Elégéretlen a kérdésed.

A barátod simán lehet főnyeremény, miért ne lehetne? A fontos kérdés inkább az, hogy te tudod-e kellően becsülni és VISZONOZNI a kapcsoaltotokban?


Mert szakítani nem csak azért szakítanak, mert a másik "xar alak" ám... Hanem mert van az úgy, hogy a másik valóban értékes ember és csodálatos pár és apa lesz belőle egyszer, de téged hidegen hagy..


Ez esetben lehet nem kéne becsapni őt, és hagyni, hogy olyan lánnyal legyen, akinek ezek a gezstusok, amiket te nem tudsz értékelni, nem mozgatnak meg, más lánynak nagyon sokat jelentenek. Mert ez csak úgy az igazi.


Bpcs, ha negatív vagyok, de szerintem rossz, ha csak azért nem engedsz el valakit, mert tudod, hogy az egy rendes ember és kifoghatsz olyat is, aki sz.rba se fog venni.. Ha csak ennyi miatt nem szakítasz, pont a rendes pasival is kicseszés. Dea valóságban tudom ez nem így működik..

N

2018. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van egy dal a youtubeon:

"egy fiú a házból aki örül, hogy velem lehet"

hallgasd azt meg.

2018. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkét választ előre is. Mindjárt rákeresek, és meghallgatom.
2018. máj. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!