Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kár vele ismerkedni? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kár vele ismerkedni? Mire számíthatok tőle?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk személyesen, hetek óta írunk egymásnak. Ha volt olyan hogy egy óra hosszáig nem voltam Facebookon, akkor írta hogy jó sokáig nem voltam. Ha hívott és később vettem fel, akkor is mondta, hogy egy kicsit később vettem fel, mint máskor, de nem rossz szándékból mondta. Folyamatosan szíveket küld nekem, és már közös életről is beszélt, házasságról és gyerekről. El tudná velem képzelni az életet.
2020. szept. 28. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is el tudom sokmindenkivel “képzelni” az életem, mégis az esetek nagy százalékában arra jutok h hejj, de szar lenne 😀 nekem kicsit túl nyomulós ez a stílus, de ha te bírod a kötöttségeket, akkor hajrá.

Már így látatlanban borítékolom h totál ellenőrző típus a tag.

2020. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmire, míg nem találkoztok addig ez csak bla bla bla...
2020. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van itt pár red flag, szerintem te is érzed. Hallgass a megérzésedre! Még a végén valami korlátozó, kisajátító, bántalmazó kapcsolatban kötsz ki...

(Ha teheted, ismeretségi körön belül, leinformálható emberekkel próbálkozz inkább. A net "veszélyes", mindenféle fura alakba is belefuthatsz, és eleinte lehet, hogy fel sem ismered ezt.)

2020. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!