Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az egyszerű lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az egyszerű lányok, kikre mondják hogy egyszerű, jó vagy rossz értelemben?

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok amiért valaki 'egyszerű', illetve ma ez ritka vagy nagyon sok ilyen csaj van? Plusz most ez akkor negatív vagy pozitív ha egy lány ilyen?

2020. szept. 28. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem szerint a buta szinonimája.(Az exem pasi.)
2020. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Számomra negatív. Én olyan kontextusban hallottam, ahol azt jelentette, hogy azt a lányt könnyű hülyíteni, lenyűgözni, mindent elhisz, amit a férfi mond, így elcsábítani sem nehéz, egykettőre be lehet jutni a háloszobajába.
2020. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Szerintem általában negatív. Én akkor mondanám, ha nem túl összetett gondolkodású valaki. Nem buta csak....nem okos. De lehet arra is mondani, h kiszámítható, nem nehéz vele bánni, nem túl bonyolult személyiség. Ritkábban van ennek pozitív jelentése szerintem...
2020. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül buta, hanem inkább naiv, hiszékeny.
2020. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyszerű nő, aki átlagos életet élő, hétköznapi. Aki nem akar mindenáron luxusfeleség lenni például.
2020. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Jó értelem: Nem felvágós, nem kell elmenni a világ túl oldalára, hogy kipihenje magát


Rossz: Beletörődik az átlagosba, nem akar változtatni a helyzetén, de talán tudna.

2020. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem úgy tűnik, hogy ez szubjektív véleményen is alapulhat, mindenki másképp ítéli meg.


Pl. Régen előfordult, hogy 1 férfi ilyent mondott nekem, rossz néven vettem, számomra negatív, kissé sértő. Talán hozzáképest “egyszerű” vagyok, azt nem tudom, hogy miért kezdett ki velem.

A páromtól meg azt hallottam a kapcsolatunk elején, hogy nem vagyok könnyű eset, inkább kihívás.

2020. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Számomra az egyszerű azt jelenti, hogy egyszerű... mint a faék. Leteszed és van, nem gondolkozik, nem érdekli a világ, nincs benne kíváncsiság...
2020. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, én két értelemben is szoktam hallani illetve használni.

Egyrészt jelenthet butácska, naiv, megvezethető, hülyíthető lányt.

Másrészt jelenthet olyan lányt, aki nem egy plázacica, hanem inkább a "lány a szomszédból" típus (pozitív értelemben).

2020. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!