Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a szex egy szeretővel? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy szeretővel? Beárnyékolja az együttlétet, hogy otthon mi vár rád? Vagy ott és akkor elfelejtődnek a gondok? N

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Az ott egy másik világ. Nincsenek gondok, nincs semmi stressz . Csak élvezet.
2020. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz utána hazamenni?Nyilván nem olyan rózsás otthon a helyzet azért lett a szerető.
2020. szept. 29. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Aki nem tudja különválasztani érzelmileg az ne tartson szeretőt vagy ne legyen az.

Nm rossz utána. Mint mondtam egy másik világ.

2020. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Kár, hogy most nem jelennek meg a nőtársaid, akik földbe döngölnének egy férfit, ha hasonló kérdést tenne fel.
2020. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell ezt szétválasztani. Az csak szex, élvezet. Otthon meg a párod vár.

Bár nekem nem azért van szeretőm, mert gondok vannak otthon.

2020. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5#

Neked miért van? Valamit nem kapsz meg otthon?

2020. szept. 30. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmat és újdonságot.
2020. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. szept. 30. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért kell gondnak lennie otthon, mi köze van a kettőnek? Aki nem elégedett az otthoni dolgaival, az nem szeretőt hanem kiutat keres meg kapaszkodót , bármit is mondjon eleinte , nagyon szánom azokat akik így akarnak a régi kapcsolatból a te lakásodba menni. Az nagyon lényeges hogy kölcsönös legyen a másik tisztelete és az elvárások . Szeretnék én is egy olyan nőt , akinek egy ilyen férfi kell mint én. Időnként találkozni és csak hagyni , ami jön
2020. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!