Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél úgy álmaid férfijá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél úgy álmaid férfijával, ha az összes barátnőd elfordulna utána tőled?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmü.Nincs egy barátnőm sem
2020. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nincsen olyan mély barátság a barátnőim és köztem, úgy érzem. Akinek bánnám a barátsága elvesztését, azét már sikerült régebben elvesztenem sajnos, amiben megvolt a megfelelő hibarészem. Viszont van egy nagyon jó és fontos fiú barátom és mivel róla nem kell lemondani, így simán összejönnék álmaim férfijával. Jobban vágyok egy tartós szerelemre, a párom is lehet a legjobb barátom, legalábbis nekem ez lenne az ideális a kapcsolat minősége szempontjából is.
2020. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Azért ha a legjobb barátaim így reagálnának, annak oka lenne, mégpedig, hogy nem olyan álom az a férfi, mint ahogy én azt látom. Elgondolkodtató lenne, az tuti.
2020. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem, mert akkor nagy gáz lehet a palival. :D ÖSSZES barátnő, tehát többen is, nagy lehet a baj az úriemberrel, ha az egyik se gondolja normálisnak, hogy vele legyek. Voltam már fszkalap palival, a barátnőim is kivoltak, most hogy normális sráccal ismerkedek örülnek.. tehát Nem, nem jönnék össze.


24/L

2020. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Ha valaki ezért elfordul tőlem az nem igaz barát. Utóbbi megmondja őszintén a véleményét, de akkor is mellém áll, támogat ha rossz döntést hozok és sz.rban vagyok. Erről ismerszik meg a barát.

Az más kérdés, ha a szíves választottja egy idióta és szándékosan el akarja marni mellőled a barátaidat. Az olyantól szabadulni kell, zárjon aranykalickába mást.

2020. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért fordulnának el?
2020. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy álmaim ferfija ilyen reakciót váltana ki a baratnoimbol.
2020. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen, összejönnék. Akkor az ilyen emberek nem a barátaim. Ennyi.
2020. szept. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

Össze is jöttem.

De nem fordult el tőlem senki, csak megvannak a vélemények. De én azzal is tisztában vagyok, hogy hülye vagyok. 😅

2020. szept. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nem szoktam nőkkel amúgy sem barátkozni, mindegyik egy kígyó. 28/N
2020. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!