Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi belajkol, bekövet egy csomó ismeretlen nőt Instagramon az nem kiábrándító?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el beszélgetni,de bevallom kicsit nyomoztam és azzal szembesültem, hogy összevissza lájkolja még a rib..ncok képeit is. Nekem ez elég kiábrándító.

2020. szept. 30. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de az én pasim még csak nem is instagramozik, értelmesebb elfoglaltságokkal tölti az időt.


Előtte azt tapasztaltam, hogy az ilyen insta-b*zik eleve kiábrándítóak.

2020. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem nagyon kiábrándító, amikor egy pasi instagramon lóg. Ugyanúgy kiábrándító az, aki ekkora hangsúlyt fektet a közösségi médiára.
2020. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De, eleve kiábrándító tényleg ha egy férfi folyamatosan a közösségi oldalon lóg és próbálna felszedni mindenkit.
2020. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Annyira azért nem kiábrándító mint amikor a nők vetkőznek az ilyen oldalakon, majd a sok lájktól meg azt hiszik hogy valami istennők.
2020. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!