Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha átlagos vagyok ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos vagyok ne is számítsak egy nőre se?

Figyelt kérdés

Van amikor szépnek tartom magam, van amikor csunyának. Soha nem tudom magamat hova sorolni.


Annyi biztos, hogy átlagos vagyok, csendes, szűkszavú és zárkozott. Humorom sincsen egyáltalán. Csupa negatív dolgok vannak bennem. Tudom hogy ez az út nem helyes, de nem tudok változtatni. Nem tudok emberekkel kommunikálni (Nincs téma, vagy ha van semleges) téma. Nem stresszelek rá, mert ha nem is lesz párkapcsolat az se baj. Csupán foglalkoztat az, hogy az emberek miképpen látnak, mennyire tartanak rondának stb. Tudom hogy nem kéne foglalkozni mások véleményével, de nem megy. Valamiért mindig érdekelt az, hogy az emberek mit látnak bennem? Ez van, nem tudok változtatni a hozzáállásomon, nem tudok.....



23F


2020. szept. 30. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
De. Egy átlagos nőre.
2020. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen egy átlagos nő? Kérnék egy képet hogy eltudjam képzelni.
2020. szept. 30. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudsz szóbeli kapcsolatot kezdeményezni senkivel, akkor ne számíts egy nőre se. Kb. ez a válasz a kérdésedre.
2020. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Pénz, kocsi, lakás, farok?
2020. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Jól látod tso' nincs esélyed átlagos nőre SEM. A külsőd másodlagos, van olyan cimbim aki nem túl helyes, s még nem is milliárdos de minden csajt kidumál bugyijából. Ami téged a p.ncitól elválaszt a zárkózottságod, az hogy nem kommunikálsz, nem kezdeményezel. Kipattinthatod magad mister univerzumra is, de ama "hozzáállásodon" kell változtatni ha célba akarsz jutni. Egyébként ha tök semleges dolgokról már tudsz lazán, kötetlenül társalogni az jó - azzal kezdődik egy ismerkedés, a megismerés.
2020. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Akár férfiként, akár nőként vagy ilyen, a mai világban eláshatod magad. Míg pl. a szüleink idejében simán kellhettél volna. Tudom, mert esetemben ők is ilyenek, és számos ilyet ismerek az ő generációjukból. Egy sem töltötte egyedül az egész fiatalságát meg életét. Érdekes...
2020. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy átlagos nő szerintem ilyen, kép:


[link]


Cukker, nyami :P

2020. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
" zárkozott. Humorom sincsen egyáltalán. ..... nem tudok változtatni. Nem tudok emberekkel kommunikálni .....Ez van, nem tudok változtatni a hozzáállásomon, nem tudok....." Akkor mégis, hogyan képzeled el az ismerkedésedet egy növel, hogy ö azt érezze te vagy számára az igazi társ? Itt most szépen meséld el nekünk! Persze, ha neked sincs elképzelésed rola, akkor végleg ne számits rá!
2020. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Akkor valószínűleg csak külsőre vagy átlagos, mert belső tulajdonságaidat tekintve mélyen alatta vagy az átlagnak. Ennek alapján a helyedben azt, hogy hová sorolod magadat, illetve, hogy milyen partner való neked (ha egyáltalán), azt is alaposan újragondolnám.
2020. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!