Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak már békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagynak már békén?

Figyelt kérdés

Miért nem tudják felfogni az emberek hogy soha nem akarok párkapcsolatot?


Miért kell állandóan ilyennel idegesíteni?


Egyszerűen nem értem.....


Nem, nem vagyok meleg stb....



Saját döntésem volt ami végleges!



Egyszerűen jobb szeretek egyedül lenni, szeretném magamra és az állataimra fordítani az életem 99%-át.


Nem vicc, komolyan írtam.



23F



#lelki béke #Hagyjanak
2020. okt. 1. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Kik nem hagynak békén?
2020. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg attól, aki megkérdezi tőled. Honnan tudjuk? :)
2020. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenki akivel kapcsolatba kerülök.
2020. okt. 1. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyira nem érdekel, mit keresel a felnőtt párkapcsolat rovatban?
2020. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Mond meg, hogy impotens vagy.
2020. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem szokj hozzá.

Más beállítottságú embereknek ez furcsa lehet.

Valószínűleg nagyon sokáig nem fognak békén hagyni téged ezzel.

Inkább csak próbáld leszarni mit mondanak vagy ha kérdezik mond,hogy nincs párod és ennyi.Ne hagyd,hogy feszegessék a témát hanem zárd le gyorsan.

2020. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha annyira szeretsz egyedül lenni, akkor egyáltalán hogy kerülsz kapcsolatba másokkal? Ha az időd 99%-át magadra s az állataidra fordítod? Kissé ellentmondásosnak hangzik.


Végülis pofon egyszerű a megoldás a problémádra, költőzz ki valami elhagyatott vidékre egyedül, oszt kész.. Minek is parázol mások véleményén, ha ilyen egyszerű életcéljaid vannak...

2020. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Erről mindig az jut eszembe, hogy anno ismertem ilyen férfit, aki egyik pillanatban sajnálkozott, hogy “miért nincs senkije?”, másik pillanatban meg hisztizett, hogy egyedül akar lenni, s bárkit ellökött magától.


Én tisztelem azoknak a döntését, akik tényleg határozottan tudják, hogy mit akarnak. Azt nem tudom tisztelni, aki azt se tudja, hogy mit akar, s gyerekes hisztiket tol le.

2020. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Azon szerencsések közé tartozol, akiknek a környezete időben szól, hogy nagyon rossz úton jár! Imádom az állatokat, van is itthon több is, de a párkapcsolat ezt soha nem helyettesítheti.

Megérteném az indokot, ha kifejtenéd..

2020. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oh tso' igen ez egy panaszkodás, de nem azért hogy hagyjanak már békén, hanem egyfajta "segélykiáltás" mert te igenis szeretnél kapcsolatot, csak most játszod a durcás kisgyereket. Elárulok valamit ez semmire sem vezet. Inkább rázd meg magad és emelt fejjel menj előre. Most egy ötéves óvodás vagy, vagy egy Férfi aki akkor is feláll ha pár kemény maflással a padlóra küldik?
2020. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!