Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jó pasi vagyok? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó pasi vagyok? Miért nem hagynak békén ezek a homályos kis tini pi****?

Figyelt kérdés
Jó ez a túl jó pasi vagyok egy kicsit nagyképűen és bénán hangzik de a lényeg az ,hogy a sulinkba (leginkább) és az utcán is üldöznek ezek a tipikus kis 14-17 éves lányka csapatok és már tényleg idegesít. Igazából tudom ,hogy jobban nézek ki az átlagnál meg a viselkedésem is vonzza az embereket. De sík hülye sem vagyok és végre találtam egy normális igényes lányt aki a szerelmem és a hétvégét náluk töltöttem és a városba 3 kis suliból is ismert lánycsapat követett(!) minket. A szerelmem teljesen kiakad és én is. Elküldtem őket a p*csába!
2012. márc. 11. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem is jó a nyúlnak.
2012. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kék
2012. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt vagy és üldözési mániás. Nekem nem kellenél.
2012. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egész.


Pár hete/hónapja pontosan ugyan ezt a kérdést tették fel. Ugyan így megfogalmazva. Az egész semmi másról nem szólt mint a polgárpukkasztásról és provokációról.


Erről ennyit.

2012. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Látom azóta sem sikerült megoldani a problémát..... :))

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__20..


(Remélem te ugyanaz a gyerek vagy, aki tőlem is lopott már kérdést. Ha igen, ismét üzenem, hogy GET A LIFE ;))

2012. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Milyen kérdést loptam??
2012. márc. 11. 23:09
 7/15 anonim ***** válasza:
hehhh.. :D ez szép vt 23:09 ;D
2012. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezen a mindenki akkora ember amekkora dolog felidegesíteni -Ezen még mindig szakadok.X,D Hogy lehet ekkora f*szságot írni? :D Nagyon bölcs vagy grat!


Nah mentem kislányok sziasztok!

2012. márc. 11. 23:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Beégtél, most emg elhúzod a nyúlcipőt?! :D:D


Legalább vér lenne a pucádban te nyomorult!! :D

2012. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, jelentem h te hülye vagy :D Szóval beismered h kamu? Elvégre amit az egyik válaszoló linkelt... Érdekes lenne h 1 évvel ezelőtt is a barátnődnél töltötted a hétvégét és követtek.. :D:D:D

Hááát ez az igazi szánalom barátom:D Jót nevettem én is rajtad, kösz:D Mentem alukálni^^

2012. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!