Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálja mindenko rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálja mindenko rám erőltetni a gyereket és a szülést? 34N vagyok, de semmi szükségem nincs gyerekre. Minden barátnőm babázik, próbálják belém beszélni, hogy ettől lesz teljes az életem, ketyeg a biológiai órám, kesőbb majd megbánom..

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a gyerekek, nem érzem úgy hogy tudnék egy gyereket szeretni, a párom sem szeretne, mi így ketten teljesen kiegészítjük egymást, nincs szükségünk gyerekre.

Én elhiszem, hogy egy gyerek az öröm, de mindenkinek más az, aminek örülni tud. Én nem tudnék örni neki, tönkre tenné az életemet.


Más is jár hasonló cipőben?


2020. okt. 1. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóban igen. Nekem nincs jelenleg senkim, egyszer majd lehet, hogy szeretnék gyereket. De már most mindenkitől azt hallom, siessek, lejár a szavidő. 30 körül vagyok. Nem is érzem azt, hogy a következő pár évben szeretnék.
2020. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Mert az emberek szeretnek belekotnyeleskedni mások életébe, ez van. Nem foglalkozz velük, a te életed. Nem fognak megváltozni bármennyire is bosszantó szokás. Idővel majd lecuppannak a témáról.
2020. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, én is eleget hallom ezt.Viszont abba nem gondolnak bele, hogy szar a kapcsolatom, ingázok a munkahelyemre, ráadásul külföldön élek.Ezzel csak azt érik el,hogy komolyan kezdem elhinni hogy egy csődtömeg vagyok.Ha gyereket szülnèk akkor meg rossz anya lennék vagy felelőtlen.
2020. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanigy vagyok. 37/N
2020. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Igen, de a férjem kedvéért szültem. Nem bánom egy percig sem. Amíg nem volt meg a kislányom, sejtelmem se volt róla, hogy az élet legnagyobb ajándékát kapom majd benne. Kerek volt az életem nélküle is, nem szerettem a más gyerekeit, most se igazán komálom, mert idegesítenek, bár nem annyira, mint azelőtt, amikor nem voltam anya.

Ha nem szültem volna, fogalmam se lenne róla, hogy miről maradtam le, szóval valószínű akkor is boldog lennék. De így, hogy kézbe kaptam két tenyérnyi csomagként és rám zuhant a felismerés, hogy gazdagabb lettem, mintha telitalálatosom lett volna a lottón, így végső soron boldog vagyok, hogy másként alakult, mint ahogy terveztem.

2020. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha vki gyereket akar annak sietni kell kor miatt. Ha meg nem akar akkor hagyják békén.

En ugy allitottam le ezeket h elkezdtem arrol beszelni h jo a nyugalom meg nem.kell stressz meg keszenlet. Ez kikesziti őket es nem kerdezoskodnek tovabb.

2020. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Mondd meg nekik, hogy az alakod és a lelki egyensúlyod fontosabb. Úgy ki fognak akadni, hogy eszükbe se jut többet. :D
2020. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!