Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szivatásokat ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szivatásokat ismertek táborokban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy bekenjük fogkrémmel, budipapirt rakunk a szájába, zacskót húzunk a fejére miközben alszik.

Jöhetnek extrém ötletek is. 15F


2010. aug. 7. 21:38
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Utolsó. Miért vagy ilyen konzervativ. Ám jó tanuló vagyok általában. Te nem vernél meg egy csávót aki egy másiknak a szájába akarja verni a farkát? Miért lenne jó ha kimaradnánk ilyen baromságokból? Amikor te fiatal voltál az volt a fő szórakozásod, hogy tanultál?
2010. aug. 7. 22:36
 22/49 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hülyéskedni, de ésszel! Annak mi értelme van, hogy wc papírt raktok egymás szájába?!?! Persze, én is voltam fiatal, de nem csináltunk ilyen értelmetlen baromságokat, és mégis felnőttünk.
2010. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
66%
Valami nincs rendben veletek, de komolyan, sry de ez a véleményem
2010. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
23%
Én mondtam, hogy fake...
2010. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Miért lenne fake??? Nem olyan extrém trükkök ezek. Én hallotam olyat is hogy egy gyereknek a farkát hozzákötötték az ágyhoz, meg olyat is, hogy egy gyerek az emeleten aludt és lelökék. Na mi ilyet soha nem csinálnánk. A WC papir pedig azért vicces, mert szétmegy a gyerek szájába és amikor felébred halássza a szájából a papirdarabokat. Ám a személyes kedvencem az amior bedobtunk a győriekhez egy csomó bűzbombát, mert megsunázták a szomszéd csajokat.
2010. aug. 7. 22:50
 26/49 anonim ***** válasza:
15%

Hmm:)Amikor anno én voltam táborba,dettó,mi is csináltunk ilyeneket.:) A szaros budipapir szájba azmeg fain ötlet:D:D csak soha ne csináljátok meg:)Ha valaki velem akarna b uzulni akkor azt énis elverném a g ecibe:D

Én is szivesen mennék ujra táborba:) benne lennék az ilyenekben h a szomszéd csajokat "sunázni":D

Ötletek:(amiket jobb ha nem próbáltok ki):D pillanatragasztóval ragaszd le az alvó gyerek szemét:D:D,

ha vann a házatokon kívül slozi akkor ragasztózzátok be a budiülőkét xd

vagy az is teccet h ráge ciztetek a szomszéd csajok házában lévő budiülőkére:D azmeg h a boxeretekkel töröltétek le:Dwáh:D én személy szerint nem a budiülőkére élveztem volna...a válasz : minnél közelebb a csajokhoz..>>>tudod te ;)

2010. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
23%

jó dolog a táboros egymás szivatása, ne legyünk már álszentek, aki volt valaha táborban, az tuti átesett pár dolgon, hát lehetne mesélni .....


nálunk volt akit a srácok oda kötöttek az ágyhoz gyorsan, miközben aludt, utána meg már hiába ellenkezett, na aztán egy f@szban kitették a folyosóra, és egész éjjel gyönyörködhettek benne a lányok, ő meg meghalt szégyenében, de nagyon király volt ....


és egy sor szivatás ... ne viccelj, csak fantázia kérdése

2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
0%
mi azt szoktuk h megvárjuk még valaki elalszik és a gatyájába rakunk 2-3 tojást!! amire felébred összetöri bőven a tojás és tiszta sárga lesz a kis gatyója( mondjuk ezt részegekkel lehet csinálni) akkor nem igen veszik észre h mivan:Dxd
2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
30%
Lagzi húsleveskocka a lányok zuhanyrozsajaba:p hajrá
2010. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:
76%

Hihetetlen hova süllyed a mai fiatalság.. Válaszokat olvasván ökölbe szorul a kezem! Inkább tanuljatok a táborban is mint hogy az itt leírtakat hajtsátok végre..

Ezért a magas szellemi szintért biztos meg kellett dolgoznotok...

2010. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!