Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szivatásokat ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szivatásokat ismertek táborokban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy bekenjük fogkrémmel, budipapirt rakunk a szájába, zacskót húzunk a fejére miközben alszik.

Jöhetnek extrém ötletek is. 15F


2010. aug. 7. 21:38
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
13%
Hitlerezzétek meg! Belenyúltok a seggetekbe, majd a szaros ujjatokkal egy Hitler-bajszot rajzoltok neki.
2010. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
36%
tejszínhabot a kezére és csiklandozzátok meg az arcát:D. rakjátok a kezét melegvízbe egyből behuggyozikxD.ami durva de mi mgtettük huggyozatok bele valakinek az innivalójába.xDés igen a hitlerezés:Dvagy borotváljátok le a lábáról a szőrt és azt ragasszátok az arcára.xD
2010. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
80%
náluk egyik táborba a fiúk az egyik fiút felébresztették az éjszaka közepén, h tűz van és h ki kell ásniuk magukat meg minden (de ez csak kamu volt), és a srác meg szerintünk félálomba volt és elkezdte rágni a radiátort és ezt felvették a telójukkal xDDD
2010. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
23%

23:53

te biztos az a típusú eminenske vagy, aki még csak el se merne menni egy táborba, mert a nagyobb fiúk már csak ránézésre is azonnal megszivatják ...


Nem tudom amúgy mi köze van a tanuláshoz egy játékos nyári tábornak, ahol szivatgatják egymást. Ettől még elhiszed, h tanulhatnak kiválóan ?


Volt egy hasonló srác nálunk is a koelszban, na nem is mondom a vagányabb fiúk hogyan tanítoptták meg kicsit az életre, ill. főleg hogyan törték le a szarvát egy perc alatt, aztán onnantól ketdve nem volt olyan eminenske.

2010. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
40%

Sztem a szivatásokkal semmi gnd nincs, addig amíg nincs belőle gond. :D

Én most voltam táborban és a nagyfiúk aki minden este ittak. Kitalálták, h megszivatják egyik este az 1ik srácot. Először is jól leitatták. Már este fél9kor alig állt a lábán...leugrott a teraszról és úgy esett, h vérzett a keze, majd elkezdett szakadni az eső és elküldtük zuhanyozni az esőbe...még hajat is mosott. XD...annyira részeg volt, h már beszélni se tudott (Nest tea helyett netlit mondott). A tanár mikor jött össze vissza beszélt, h mi lányok is sokat ittunk ( pedig csak kicsit megkostoltuk a piákat), a tanár meg azt mondta, h ha nem megy aludni, akkor másnaptól mehet aludni a kisfiúkhoz( 11-12 vagy a 13-14 évesekhez), de nem akart menni azt kérte, h 3 lány adjon neki puszit, vetkőztessük le....na de végül elaludt...Aztán éjszaka mosolygós szmájlit borotváltak a lábára, bajszát szedték ki szemöldökcsipesszel, kifestették.

Sztem ezt ti is megcsinálhatjátok, ha a tanárok egedik h igyatok (bár nekünk nem engedték, mi csak titokban ittunk, ami kiderült) vagy nem veszik észre, de nálunk a nagyfiúk külön épületben voltak tőlünk(a tanároktól és a többi táborozótól) és őket nem vették észre a tanárok.

15/L

2010. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
56%

09:11

Nem hiszem hogy olyan srác lettem volna aki mindentől szorong, megrémül. Mi is csináltunk úgymond "szivatásokat" egykor még fiatalabb korunkban, de amiket ide írnak a kedves válaszolok az rémisztő..

Nem tudom, te szívesen ébrednél-e egy végtermékes wc-papírral a szádban, zacskóval a fejeden? (természetesen voltak ennél rémisztőbb válaszok is)

Szóval te ilyen "vagány srác" vagy, igaz? - Nem mondom hogy rossz ember vagy, mindenki a közösség szerint változik. Lehet ha egyedül, vagy barátnőddel vagy, te vagy a legnormálisabbak egyike..

Így tehát megkérdezném tőled: - Te megtennéd bárkivel a válaszokban szereplő cselekvéseket?, és esetleges lebukás esetén önként jelentkeznél hogy te voltál?

2010. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én nagyon jó tanuló vagyok, de ha elmegyek táborba akkor oda azért megyek, hogy éjel kettőkor az utcákon részegen énekeljem a Belgátol az Egy KÉt Há-t. Nálunk az sem volt megsértődve akit szivattunk, mert jófejek voltak. Ezért szembe sem jutna lerecskázni őket. Mi az elején mindig megyünk a csaj zuhanyzóba és ha valaki beszól akkor megmondjuk h újak vagyunk és fingunk nincs hogy hogy a fiúbudi. De a csajok is jönnek a fiuzuhanyzóba szóval nemgond. Ja és egyszer egy jó haverommal befogpasztáztunk teljesen két gyereket. Jönnek a tnaárok röhögve. Mondjuk hogy mi voltunk ezért ránkparancsoltak hogy modzsdassuk le őket. Ráparancsoltunk a gyerekekre, hogy vegyenek fel fürrdőgatyát és bevágtuk őket a zuhany a alá találunk egy üveg Wash n Go-t és rájuknyomtuk az egészet és megengedtük a zuhanyt. Szóval csak a stréber buzígyerekek nem szeretnek egy JÓ táborba benni.

Én minden évben megyek a balatonra az a legfaszább tábor. Csinálunk egy csomó baromságot, megiszunk egy vagon sört, megverjük a győri fostömlőket és jövőre megsunázzuk a szomszéd csajokat :).

2010. aug. 10. 21:28
 38/49 A kérdező kommentje:

Utolsónak. A szaros budipapirt nem csinálnám meg de a zacskó szerintem nagyon vicces. Ja és valóben egy kicsit ilyen vagyok, hogy társaságban megbolondulok, de egyedül jófej vagyok.

Eszembe is jutott a következő ötlet. Ráragaszzuk pillanatragasztóval az egyik gyereknek a fejére a micisapkát szerintem jó ötlet.

Más: Akik láttak az Amerikai Pite 4-et. Léehetséges az hogy bekamerázuk a női zuhanyzót és mi nézzuk közben?

2010. aug. 10. 21:34
 39/49 anonim ***** válasza:
27%
Fhu te monndmár holvan ez a tábor mert akkor énis megyek majd:)
2010. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Balatonakalin van a tábor, de nagyon nehéz bejutni mindenki akar jönni, de csak 40 gyerek jöhet.
2010. aug. 14. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!