Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megbántát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megbántátok a visszautasítást?

Figyelt kérdés
Kapcsolatot szeretett volna tőlem a lány, de az akkori élethelyzetemben nem akartam vele lenni. Most viszont pár év elteltével egyre többet gondolok rá és hiányzik. Történt már veletek ilyen? Mi lett a vége?
2020. okt. 3. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
ÉV elteltével? nem semmi. Keresd fel, hátha.
2020. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
most mi rosszat mondtam? A Gyakorinak lehetne annyi esze, hogy ezt a % baromságot beszünteti. Értelme 0.
2020. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt, mert mindig az akkori helyzetemnek megfelelően döntöttem és úgy vagyok vele, hogy így lettem az, aki. 38N
2020. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Keresd fel, majd kiderül mi lesz.
2020. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi változott X év után, mért is vágysz rá annyira? Mert annyi pofon, csalódást ért az életben? Hát tso' előfordul az ilyen. Egy másik emberhez ne "menekülj" amíg egyenesbe jönnek a dolgok hanem akkor kezdj ha tényleg szereted. Azt meg a szíved mondja meg nem pedig a matekozás, hogy "ááá ha jobban belegondolok megfelelt volna" mert akkor csak játszol mások érzéseivel azt meg ne tedd.
2020. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem még soha egy ilyen férfi sem keresett, akinek anno nem kellettem... szerintem ez nem nagyon változik meg a jövőben sem, vagy csak ritkán fordulhat a kocka(sajnos).
2020. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!