Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexpartnerrel ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexpartnerrel ugyanúgy kell bánni, mint egy barátnővel?

Figyelt kérdés
Simán besértődik és hisztizik, ha nem fordítok rá elég időt. Azt mondja ne nézzem szexbabának. De hát ő ment bele ebbe a dologba.
2020. okt. 4. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ágyban úgy, mint egy barátnővel, igen. (Ha nincs kedved normálisan kielégíteni, akkor miért nem vered ki magadnak és kész?)

Az ágyon kívül meg a felek megegyezése alapján.

2020. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nézd... attól hogy csak szexeltek és szexpartnerek vagytok, attól ő még nő. Te pedig férfi. Viselkedj férfiként, hogy ő is nő lehessen - és fordítva. A határokat pedig tisztázzátok. Én pl barátilag fagyizni is elmentem velük. Sokkal kellemesebb volt az egész tőle.
2020. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Innen is látszik, hogy ez az egész szexpartneresdi egy baromság.
2020. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A szexpartnerrel szex van, és ennyi. Ha más is lenne, nem szaxpartner lenne.
2020. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mind a ketten függetlenek vagyunk, szexen kívül is keressük egymás társaságát. Nálunk inkább barátság extrákkal kapcsolat van. Nekem úgy nem is menne, ha csak szexelni járnánk össze.
2020. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is besértődnék, ha csak akkor lenne szex amikor te akarod...
2020. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezt várják el. de a csak szex, az csak szex, nem több.
2020. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
"ugyanúgy kell bánni"? Nálad nagy bajok vannak a szemlélezeddel ha igy kérdezel. Mi az, hogy bánni? Nem egy csavarhuzo, lábtörlö nem a kutyád B+!!
2020. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Mire érted az elég időt? Az ágyban vagy azon kívül? Az ágyban jogosan van kiakadva, ha elkapkodod. Amúgy meg egy olyan területe a közös idő a szexkapcsolatoknak, ahol nagyon nagyot lehet pofára esni. Mindkét félnek kellemesebb a szex, ha olyannal szexel, akit kedvel, ha van ráhangolódás, egy kis beszélgetés, előtte közösen kajálnak, ebbe belefér egy rövid randi, mert a férfiak sem robotok. Csakhogy itt rögtön jönnek a félreértések bármelyik részről. Én nőként is mentem már bele randikba mert a férfin látszott, hogy képtelen feloldódni az ágyban ráhangolódás nélkül, de aztán meg azt gondolta, hogy akkor ezt komolyra is lehet fordítani és egyre több szabadidőmet követelte, ha egy nap nem jelentkeztem, megsértődött, hát erre meg nem volt se időm, se szükségem. Én is voltam úgy, hogy valaki más úgy viselkedett, mintha járnánk, bár egyértelmű volt, hogy nem, mégis megzavart a viselkedésével és emiatt lezártam, mert visszás volt az egész, hogy úgy viselkedik, mint egy hősszerelmes, aztán úgy leszek dobva, amint megtalálja élete szerelmét, hogy még egy szia se jár nekem, mert hát ugye ez csak szexkapcsolat.
2020. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!