Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ti mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ti mennyiben viselkedek máshogy (vagy ugyanúgy) egy-egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Változik az ember attól függően, hogy a másik mit hoz ki belőle?
2020. szept. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapvető személyiségi jegyek főleg 25 felett megmaradnak.
2020. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, nagyon nem mindegy, ki van mellettem. Kölcsönhatás van.

N36

2020. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felek mindig formálják egymást kölcsönösen, idővel egyik átveszi a másik egy-egy tulajdonságát.
2020. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat tud változni a viselkedésem. Nem, nem a jellemem, személyiségem, az elég stabil. De voltam már hihetetlen módon féltékeny, és gyanakvó, de pl vőlegényemnél soha egy pillanatra sem történt ilyen. Nem adott okot rá, nem volt rossz sejtésem/érzésem ezzel kapcsolatban. Sokaknál voltam bizonytalan, éheztem folyamatos visszaigazolásra, vőlegényem mellett szintén nincs ilyen.

Meg vannak még apróságok, amiket nehezen tudnék leírni, de igen, viselkedésben szerintem elég jellemző, hogy változik az ember idővel, és persze partnertől függően.

2020. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!