Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátságban, menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátságban, menyire általános, hogy egyik napról a másikra vége lesz,és csak nevetséges indokokat kap a pasi?

Figyelt kérdés

Pár évig badoozgattam, de csak beszélgetési céllal. Akkoriban volt is akivel egész jó baráti viszonyt alakítottam ki, és napi szinten órákat chatelgettünk, sőt akadt akivel találkoztam is, de több nem volt, mindketten kerestük egymást, nem volt olyan, hogy csak én kerestem a másikat. Ezekkel a nőkkel (4-5 ilyen "barát" volt, de nem egyszerre) hónapokig így beszélgettünk. Viszont kivétel nélkül, amint lett egy normálsinak tűnő pasi a náluk, akkor egycsapásra nem értek rá, válaszok is durván késtek, és olyan kifogások voltak, hogy fáj a lába, meg, hogy sokat dolgozik stb.

Természetesen az ember ilyenkor nem várja el, hogy kizárólag már csak vele beszélgessen, de akkor legyen már egyenes, ne hazudozzon össze-vissza. Főleg, hogy ezt is anno kibeszéltük, és biztosítottak ők nem olyanok, ha lesz is valaki, akkor is azért tartjuk a kapcsolatot. Aztán ő sem volt külömb. Ráadásul egyik sem tini volt, hanem 40 körüli nők.

Nektek vannak ezzel kapcsolatban sztorijaitok? Ugyanezt tapasztaltátok más nőknél is?


Normális válaszokat kérnék, és nem én vagyok akit ki kell elemezni!


2020. okt. 4. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem komolytalan barátnak nevezni azt, akit csak a netről ismersz. Nem jöttél még rá, hogy illúzió az egész? Megadja azt az illúziót, hogy nem vagy egyedül, tartozol valakihez, ha csak barátság szintjén, de akkor is, pedig ez csak unaloműzés és a valódi kapcsolatokat soha nem fogja pótolni.
2020. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Mit kértem? Nem én vagyok most akit ki kell beszélni, hanem hasonló tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Egyébként akivel találkoztam többször, voltam nála megismertem a családját, azt szerintem nevezhetjük barátnak.
2020. okt. 4. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Neked tini a felfogásod, bármennyire is azt hiszed, hogy nem téged kell elemezni. Időtöltés voltatok egymásnak, fényévekre van ez a barátságtól.
2020. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tény, hogy időtöltés, de akkor sem az a megoldás, hogy egyik napról a másikra kidobjuk a másikat, mikor meg lehet ezt beszélni normálisan is. Ráadásul még ők voltak felháborodva mikor szóvá tettem.
2020. okt. 4. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekik nem voltál fontos, ők nem barátokat kerestek szimplán csak egy emberkét akivel tudnak beszélgetni nap mint nap unalom uzes céljából, majd mikor felbukkan egy fiú az életükből egyből dobják. Ne badoon keresgélj barátokat.
2020. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!