Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többször lefeküdtem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször lefeküdtem olyan pasival, aki kb.300 lánnyal volt, mennyi esélyem van a nemi betegségre? Óvszer nélkül, persze. :S

Figyelt kérdés

És ő azokkal a lányokkal mikor így, mikor úgy csinálta... Szerintem legtöbbször nem használtak gumit. :S

Tudom, teljesen hülye vagyok!!!!!!! De beleszerettem, járt velem 1 és fél évet és azalatt nem érdekelt ez az oldala a dolognak.

Most meg kezdtem félni...

Kérlek ne oltogassatok, adjatok normális választ és úgy is megértem a mondandótokat!


:((


2010. aug. 8. 00:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
ilyen pasi nem létezik, csak kamuzik :)
2010. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

menj el vérvizsgálatra ott minden kiderül!

Végülis nem lehet hogy túlzás volt az s 300lány?!

2010. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
szerintem a börtönben járta meg őt 300 f@sz és azokat hívja "lányoknak"
2010. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen pasi igenis van! Én is ismerek ilyet...és utálom is rendesen...a szemét :@
2010. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A többi nemi betegséget nem tudom, de


A HPV (humán papilloma vírus, ami a méhnyakrákért felelős 99,9%ban)...minden 5. partner cserére jut egy HPV fertőzés...:)

2010. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

ja és igen...menj el orvoshoz! csináltass meg minden tesztet!

Egyénként szerintem kamu...de ha nem...akkor Leonidasnak képzeli magát...300 xD:D

2010. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
A pasik nagyban kamuznak a nők számáról, el ne hidd... de ettől függetlenül esélyes lehetsz bármilyen betegségre. Sajnos. Ez van.
2010. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem kamu!!!

Még 300nál is több, egy rakás lányt abból ismerek.

Ha elmegyek dokihoz vizsgálatra, mennyit kell fizetni??

És az nem lehet, hogy mégsem kaptam el azt a HPV vírust??

2010. aug. 8. 00:57
 9/32 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, hogy nem kamuzik...sajnos! :(

Úgy mondta, hogy 300, plusz-mínusz 50, de inkább plusz.

Most besz.rtam rendesen...hogy nem volt az eszem a helyén akkor is, mikor rózsaszín felhőben úszott előttem minden????

2010. aug. 8. 00:59
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tb-d a méhnyakrák szűrés ingyenes
2010. aug. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!