Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megjön a menzeszem miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjön a menzeszem miután 11 napja a lefeküdtem a barátommal óvszer nélkül akkor ugyebár nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
a menzeszem pont azelőtt 2 nappal jött meg hogy kellett volna
2011. szept. 17. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha bejárnál bioszórára....tudnád h ezt most eltaláltad...
2011. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha megjön a menzeszed, akkor 99,98%, hogy nem vagy terhes!

De ezt a szerencsejátékot nem kellene eljátszani még egyszer!Ha már nem használtok óvszert, vagy valami mást, akkor legalább ne a puncidba menjen az ondó!

Előtte húzza ki és csináld kézzel, vagy szájjal tovább, amíg el nem élvez!

2011. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A menstruáció biztos jele annak,hogy nem vagy terhes,de én nem kockáztatnék ilyen téren.
2011. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ma 10:08 : Nem feltétlenül csak az ondóban lehet hímivarsejt, már az előváladékban is átmehetnek olyan hímivarsejtek amelyek képesek a megtermékenyítésre...
2011. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen biztos!

Egyik ismerősömnek 2 hónapig megvolt még hasonló esetben.

2011. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Scatha válasza:

Nekem is megvolt... de az már más volt, mint egy igazi, rendes mensi. Kevesebb volt és alig görcsöltem.

Szokott fájni a melled ciklus előtt? Vagy csak simán érzékeny? Ha igen, ez azonnal elmúlik, amikor megjön. Ha terhes vagy, nem múlik el, sőt. De ha rendes, erős mensid volt, akkor szerintem 99%, hogy nem vagy terhes. Ha terhesség mellett lenne meg, minimum "furán" éreznéd magad, még akkor is, ha nincs reggeli rosszullét stb. Tapasztalat.

Szóval sztem ne idegeskedj. De máskor tényleg védekezzetek.

2011. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem nem szokott sem görcsölni sem fájni se semmi de sohase nekem csak az időt kell nézni és onnan tudom mikor jön meg de köszönöm szépen mindannyitok segítségét
2011. szept. 17. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy hatosikreket vársz.
2011. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát hogyne akkor már 10-eseket várok és kutya is vagyok
2011. szept. 17. 14:02
 10/12 anonim ***** válasza:

biztos ami biztos vizsgáltasd meg

esély van rá

2011. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!