Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret eléggé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret eléggé a barátom. Hogyan "szarjam le"?

Figyelt kérdés

Már nem szeret eléggé a barátom vagy ha szeret is, akkor is van problémánk és igazából már belefáradtam, hogy beszéljek vele és elmondjam mi bánt. Már elmondtam neki és meguntam, hogy nem érti. Nem ugyanúgy fogunk fel bizonyos dolgokat.

Mostanában amúgy is mindketten nehéz időszakon megyünk keresztül és egyik probléma jött a másik után. Minden megoldódott de egy bizonyos probléma nem ami igencsak zavaró de én már nem akarom vele újrabeszélni.

Ma már valamelyest elmondtam neki, hogy mi bánt, mondtam már pénteken is de szerintem hiába mondom. Talán ha még egyszer utoljára nagyon cukormázosan és őszintén elmondanám, akkor esetleg érne valamit de az sem biztos. Belefáradtam már.

Ugyanakkor együtt lakunk egy albérletbe és most nem akarok kiköltözni. Azt se szeretném, hogy ő költözzön el mert akkor megint egy új vadidegen lakótársam lenne és azt nem akarom mert van elég bajom anélkül is.

Amúgy csak egy hónapja lakunk együtt szóval nem sok ideje. A probléma is ebből van, pontosabban abból, hogy én több együtt töltött időt és több közös programot igényelnék és azt, hogy figyelmesebb legyen és hasonlók. Meg vannak dolgok amik zavarnak. Sajnos már nem akarom ezt újratárgyalni vele, már mondtam neki. Ja, és amúgy nem is tudok rajta kimenni, nem igazán érthető, hogy mit érez vagy nem érez és már ezt is meguntam, hogy ezen morfondírozzak. Ha valaki szeretne konkrétumot, leírom privát üzenetben de most nem írom mert nem ez a lényeg.


A kérdés: hogyan tudnám teljesen figyelmen kívül hagyni, hogy mit érez vagy nem érez vagy hogy viselkedik? Főleg mikor együtt vagyunk. Nem szeretném neki írni se facebookon sem sehol és beszélni se nagyon mert már komolyan, én épp eleget elmondtam neki ami bánt. Levegőnek akarom nézni vagy csak minimálisat kommunikálni vele. Hogy tehetem ezt meg úgy ha amúgy meg szeretem még? Azt szeretném, hogy érezze, hogy ő szúrja el és nem én és azt szeretném, hogy azt lássa, engem nem hat meg, már nem fontos nekem.

Nyilván ez a saját szempontomból is jó lenne mert annál kevésbé kapnék idegbajt.


A különköltözés nem opció.



2020. okt. 5. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
B+, te azt se tudod, hogy mi a bajod.. Most költöztetek össze, ennél több közösen töltött időt nem tudsz kapni! Az nonszensz, hogy Facebookon üzengess, meg néma legyél valakivel, akivel egy ágyban fekszel minden nap.
2020. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont az a probléma, hogy hiába költöztünk elvileg össze, csomó időt nem velem tölt! Te meg minek kötözködsz itt?????

Napokon keresztül nem velem van meg nincs otthon. Meg különben is más lett, mindent ki kell könyörögnöm tőle vagy ha én nem mondom vagy kezdeményezek, akkor ő se.

Régen nem ilyen volt.


De nem ez a lényeg hanem hogy hogy tudnám megkeményíteni magam és azt mutatni, hogy engem baromira nem érdekel?

2020. okt. 5. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmondod, hogy költözzön, minimum a másik szobába (bár ez az ötleted hülyeség).
2020. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Levegőnek nézed. Te is elmégy valahova. Stb....

Ennek úgy is az lesz a vége, hogy külön fogtok menni.

2020. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pedig amúgy szerintem semmi más bajom nem lenne vele de mióta együtt lakunk, azóta nem szán rám elég időt és jobban megsértődik dolgokon.

Persze hozzájárulnak ehhez családi problémái is de igazából akkor sem tudom akármeddig eltűrni.


Mondjuk már 1-2 hónapja nem az igazi de amiatt mert pont akkor jöttek össze mindenféle családi problémák és betegségek.

Viszont ennyire rossz csak azóta lett, hogy velem lakik.

2020. okt. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!