Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok véleménye érdekel: mit gondoltok az INCEL-ekről, azokról a férfiakról akiket kitaszított a társadalom?

Figyelt kérdés
Miért nem adtok nekik esélyt?

2020. okt. 6. 14:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

# 13


Én egy másik válaszoló vagyok, de az előttem szóló válaszolt a kérdésre. Azért gondolja, hogy húgyszagú (szerintem csak egy példa), mert egy ápolt, normális fazon nem lenne incel őszerinte.


A másik pedig az, hogy az, hogy incel-e valaki, egy tényállás, szóval megmondhatja kívülálló is, ha valaki az. Az az incel, aki nem jut nőhöz (prosti nem számít), és nem ő döntött így, hanem nem kell senkinek.

2020. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
De mondjuk nem ártana néha odamenni egy nőhöz, és elhívni, nem?
2020. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%

"Ha normális férfi vagy, miért nincs nőd?"


Pont emiatt, kis butus.


Ha agyontetovalt, izomszagu, BMW ablakbol ordibalo menocsavo lennek, akkor lenne nom :)


De ezekkel a szemelyisegjegyekkel, sajnos, nem tudok azonosulni :(


36F incel

2020. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%

# 13


A butus az te vagy.

Olyan nincs, hogy valakinek AZÉRT nincs nője, MERT normális.

Olyan van, hogy valaki nem normális, de ennek ellenére van nője.

Olyan is van, hogy valaki normális, mégsincs nője.

Olyan is van, hogy valaki normális, és pont emiatt van nője.

Minden van, csak olyan nincs, hogy jaj, a te normális, konszolidált, nem bunkó állat BMW ablakból ordibáló tahó, kedves jellemed miatt nem kellesz senkinek. Bocsi, ha újat mondok, és így kell rájönnöd. :)


Másrészt pedig: Akinek a BMW ablakából ordibáló, kigyúrt bunkó kell, az szerinted normális nő?

2020. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem gondolok rájuk. Kéne?
2020. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 acelsziv ***** válasza:
100%
13: Képzeld el sem kigyrt sem tetovált nem voltam amikor a párommal összejöttem, de még csak bömbim sem volt csak egy 12 éves Ibizám. És? Én kellettem neki, nem a pénzem. Nálatok ez csak ócska kifogás a vállalhatatlan személyiségetek okozta kudarcra.
2020. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy saját magatokra aggattok egy jelzőt, ami igen csak negatív véleményt vált ki az emberekből, ti pedig jól érzitek magatokat így mert, változtatni és változni nem akartok. Szajkózzátok a saját igaznak vélt okosságaitokat, amikor ezer másik ember az ellenkezőjét igazolja.

Senki sem rekeszt ki titeket, saját magatok közösítitek ki, az állandó siránkozással, gyűlölködéssel, okoskodással. Olyanok vagytok mint a dohányzó aki azt állítja, a dohányzásról nem lehet leszokni, és érvel mellette, meghazudtolva a leszokott embereket.

Én adtam esélyt, de amikor a méltóságomat a női létemet a porba tiporta, megalázott és nem is értette, miért nem akarok tovább ismerkedni, szerintem magáért beszél, miért nem kell. Meggondolom sokszor, ki az akinek esélyt adok, a legkisebb jelnél, ami utal arra, hogy az illető incel, azonnal megszakítom az ismerkedést. Kettőbe futottam bele, az elsőnél majdnem szerelem, pszichológus segített talpra állni, a másodiknál ösztönösen léptem ki, sérülések nélkül. Ami mind a kettőnél közös pont, a bosszú. Persze, én vagyok a legalja mindennek, a közellenség, mert nemet mertem mondani.

Lehet mondani, hogy a nőknek csak a pénz kell, igen meg van ez a réteg, a férfiakban is megvan ugyan az a réteg, csak őket nem veszitek észre.

2020. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha agyontetovalt, izomszagu, BMW ablakbol ordibalo menocsavo lennek, akkor lenne nom :)"


Milyen? Egy alulkepzett, közönséges stílusú nő? Mert ez azoknak jön csak be. Persze lehet, hogy csak műszempillas, műkörmös, szolibarna rbancnak öltöző nőket veszed észre.b

2020. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16%

"Azt, hogy saját magatokra aggattok egy jelzőt, ami igen csak negatív véleményt vált ki az emberekből, ti pedig jól érzitek magatokat így mert, változtatni és változni nem akartok"


Valtoztatunk, nem mehet ez igy tovabb. Azt tuztuk a zaszlonkra, hogy nem hagyjuk tobbe magunkat a nok altal manipulalni. Terjesztjuk az igazsagot, nem bujhatnak tobbe az "artatlan", "angyali" image moge.


"Másrészt pedig: Akinek a BMW ablakából ordibáló, kigyúrt bunkó kell, az szerinted normális nő?"


A nok izlese elegge uniformizalt. Belathatjuk, hogy ezeknek a figuraknak nincsenek noproblemai, sot, derekig jarnak a nokben, sok no meg egymast is veri ertuk :)


[link]


36F incel

2020. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"A nok izlese elegge uniformizalt. Belathatjuk, hogy ezeknek a figuraknak nincsenek noproblemai, sot, derekig jarnak a nokben, sok no meg egymast is veri ertuk :)"


Fentebb lett kifejtve, hogy milyen nőknek kellenek ezek.

És nem, nem uniformizált a nők ízlése. Vödröket hánynék tele, ha széttetovált, kigyúrt, BMW-ből ordibáló állatokhoz akár hozzá kellene nyúlnom. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem számít a kinézet, nincsenek igényeim és leállnék pl. hozzátok hasonlókkal, hanem azt, hogy nem az ilyen férfiak tetszenek.

2020. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!