Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok véleménye érdekel: mit gondoltok az INCEL-ekről, azokról a férfiakról akiket kitaszított a társadalom?

Figyelt kérdés
Miért nem adtok nekik esélyt?

2020. okt. 6. 14:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Terjesztjük az igazságot." Hát ezen felnyerítettem. Mégis milyen kifordított áligazságra gondolsz? Azáltal, hogy azt hiszed, minden nő gonosz már eleve tévedsz. A világ meg amúgy sem fekete-fehér, ahol csak jók és rosszak élnek.

És mit szólnál, ha azt mondanám, hogy én normális nő vagyok és normális párom van, akinek NINCS kocsija (csak jogsija), de ápolt, intelligens, kedves jellemű. Külsőben kb. egy szinten vagyunk, tehát egyikünk sem egy modell, de azért kinézünk valahogy. :D

Na, bummm...

2020. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nem hagyjuk tobbe magunkat a nok altal manipulalni"

Mivel manipulálnak a nők? Kifejthetnéd, mert elképzelésem sincsen, azt állítod, nem kellesz a nőknek, akkor honnan tudod, hogy manipulálni akarnak?

2020. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%

#22


Ezt egy masik topikban szepen leirtak. Nagyon osszeszedett, nagyon gyonyoru okfejtes. Aki ezt irta, nagyon jol latja a dolgokat.


Aszongya:


"Hisz a lúzerebb faszikat épp úgy felhasználják a céljaik eléréséhez, csak nem kefélnek velük.


Egy csábos mosoly, egy dekoltált felső, és az utcán az ismeretlen lúzer máris ugrik, hogy átadja a helyét, segítsen a bőröndöt felcipelni a villamosra, állásinterjún is jobb az esély, munkahelyeken is kihasználják a férfikollégák előzékenységét, ha maguktól nem tudnának megoldani dolgokat, stbstb.


Látjuk ezt minden nap.


És az ismeretségi körben lévő lúzereket is ugyanúgy felhasználják a szingli nők; barátzónázzák őket, mert kefélni ugyan eszükben sincs, de ezt soha nem mondják ki kategorikusan, a reményt éltetik ezekben a b-lfaszokban, és milyen jól is jön az ilyen "barát", ha elromlott a számítógép, ha fel kéne fúrni egy függönykarnist, ha új tévét vett és fel kéne cipelni a negyedikre, ha kocsi kéne az IKEA-ból hazahozni az új Vejnemöjnen dohányzóasztalt.



Sőt, C tervként még akár hajlandóak dugni is velük, amikor egyedül maradnak 45+ évesen, leharcolva, 2-3 gyerekkel, amikor már esélyük sincs egy alfahímet kifogni. De egyedül nem tudják biztosítani a kölyköknek az anyagi hátteret, úgyhogy jöhet az a lúzer pasi, aki majd ebben segít.



Ezért dühíti őket annyira ez a jelenség, mert ha elterjed, akkor mindezt már nem tehetik majd meg."



Pont az az egesz lenyege, hogy ezt a folyamatot kell megakasztani, a nok "angyali" image-et kell lebontani. A nok szamara nem vonzo ferfiakat arra kell buzditani, hogy kezdjenek passziv ellenallasba, ignoraljak a noket teljesen. Mert orok igazsag, hogy a nok csak a felso 20%-ba tartozo ferfiakat tuntetik ki a figyelmukkel, viszont a figyelmet az also 80%-tol is elvarjak :)


36F incel

2020. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan ostoba, hogy egy női dekoltázs miatt bármit megtesz, az meg is érdemli a sorsát.
2020. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"az utcán az ismeretlen lúzer máris ugrik, hogy átadja a helyét,"

Elég sokat utazok, egyszer sem adták át a helyet, nem is láttam még ilyet.

"segítsen a bőröndöt felcipelni a villamosra"

Nagy ritkán látok ilyet, de nem szoktak segítséget kérni, a srácok ajánlják fel, Nem épp az incelek (családapák, barátnős vagy egyedül utazó ffiak, ahogy látom, utána nem is keresik az interakciót a lányokkal).

"állásinterjún is jobb az esély, munkahelyeken is kihasználják a férfikollégák előzékenységét, ha maguktól nem tudnának megoldani dolgokat,"

Állásinterjú úgy indul, hogy kipuhatolják, a családi körülményeidet, mikor tervezel szülni. A nő a munkaerő piacon, hátrányból indul, ha ugyan arra az állásra ugyan azon képesítéssel, hasonló életkorral, jelentkezik egy férfi és egy nő is, a férfié a munka. A férfi kollégák sem előzékenyebbek.

"és milyen jól is jön az ilyen "barát", ha elromlott a számítógép, ha fel kéne fúrni egy függönykarnist, ha új tévét vett és fel kéne cipelni a negyedikre, ha kocsi kéne az IKEA-ból hazahozni az új Vejnemöjnen dohányzóasztalt."

Megkérdezi tudsz-e segíteni, mert barátként tekint rád, ha tudatnád vele, hogy te egy két lábon járó puncinak nézed, és elvárod a szexet a segítségért cserébe, hidd el, nem lennél a barátzónában. Barátomat is szokták hívni a szomszédok, párom ha tud segít is, nem vár viszonzást.

"egyedül maradnak 45+ évesen, leharcolva"

Ez valami forgatókönyv előre megírva, hogy így kell lennie? Erről nem tudok nyilatkozni, nem tartok ott, ismeretségi körömben sincs ilyen.

2020. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Egy csábos mosoly, egy dekoltált felső, és az utcán az ismeretlen lúzer máris ugrik, hogy átadja a helyét, segítsen a bőröndöt felcipelni a villamosra, állásinterjún is jobb az esély, munkahelyeken is kihasználják a férfikollégák előzékenységét, ha maguktól nem tudnának megoldani dolgokat, stbstb."


Akkor én nem tudok élni az adottságaimmal ezek szerint (vagy szimplán h.ülyeség az egész :D). Csinos, szép nő vagyok a férfiak jó 80-90%-a szerint, de senki nem adta át a helyét nekem járműveken. Időseknek, terheseknek, vagy látványosan nagyon rosszul levő embereknek szokás átadni az ülőhelyet. Legalábbis abban az univerzumban, amiben én élek. H.ülyének is nézném, aki át akarná nekem adni a helyét. Mégis milyen alapon? Fiatal és sportos vagyok, miért ne tudnék állni?

A munkahelyemen meg hajtok, mint az állat, pont úgy, mint a férfi kollégáim. Nem előzékenyek velem, hanem kölcsönösen segítünk egymásnak.


"És az ismeretségi körben lévő lúzereket is ugyanúgy felhasználják a szingli nők"


A Vejnemöjnen dohányzóasztal (ez jó volt :D), meg a többi példa, amire felhasználják a szingli nők a barátzónázott férfiakat, ilyen vígjátékos klisék. De biztos én csináltam sz.arul ezt is, mert nekem ilyen nem volt. 18-20 évesen voltak férfi barátaim, de én csak beszélgettem, találkoztam velük és ennyi. Elhittem, hogy a barátaim. Amikor lett párom, mind elporlott, akkor esett le, hogy ezek végig reménykedtek, várogattak. Talán jelezni kellett volna, hogy akarnak valamit, ugyanis nem volt túl feltűnő (egyáltalán nem).


"Ezért dühíti őket annyira ez a jelenség, mert ha elterjed, akkor mindezt már nem tehetik majd meg."


Én nem is akarom megtenni, nekem ebben a témában már az az egyetlen célom, hogy legyen EGY társam, akit meg tudok tartani, tudjuk egymást szeretni, ki tudunk tartani egymás mellett. Ő pedig nagyon úgy néz ki, hogy megvan (7 éve, remélem halálig).

Nem kellenek csicskák, rajongók, férfi barátok, dugópajtik, vélt vagy valós előnyök. Egyetlen férfi kell és kész.

2020. okt. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
"ha új tévét vett és fel kéne cipelni a negyedikre, ha kocsi kéne az IKEA-ból hazahozni az új Vejnemöjnen dohányzóasztalt." - bocs, de házhozszállításról már hallottál? Párezer forintért az áruházak alkalmazottai felviszik nekem a negyedikre a bármit, nem kell ezért kihasználnom másokat. Egyébiránt meg a #26-os minden szavával egyetértek.
2020. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
16%

"Csinos, szép nő vagyok a férfiak jó 80-90%-a szerint"


Es melle meg szereny is :)


Amugy igen, az egojukat kell megtaposni, azon keresztul lehet megallitani oket.


Nem veletlenul rakjak oket az arabok zsakruhaba :D

2020. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%

"Es melle meg szereny is :)"


Visszajelzések alapján mondom, saját magammal nekem mindig van valami problémám. De ha a férfiaknak tetszem, ez van. Sok értéket számomra nem jelent ez.


Megtaposni meg nem fog már senki. :)

Mit kellene megállítani?

2020. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!