Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítottam egy rezidens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy rezidenst MERT⬇️ azóta mérges rám?

Figyelt kérdés

27 éves én 22. Mondtam neki hogy a 40 éves jön be. Nagyon furán nézett. Azóta olyan mintha utálna. Jogos? Azt hiszi hogyha orvos akkor már ő a király?


Már elnézést, tényleg hibás vagyok ezért? 21 évesen is egy 41 évessel voltam és 19 évesen is már 38 éves barátom volt.



2020. okt. 6. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ördög tudja mit látott benned.
2020. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos. Mindenki azzal van, akivel akar. Ha te 40 évessel akarsz lenni, akkor legyél azzal.
2020. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
#2 de mindenki azt utál akit akar és azért amiért akar, nem? :)
2020. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem jogos. Én is az idősebb pasikra bukom, emiatt senki ne vessen meg téged sem, engem sem.


Némelyik orvosnak túl nagy az egója, nem a jó értelemben.

2020. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a melóhelyeden volt, nővér vagyol?
2020. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Tök mindegy, hogy miért utasítottad vissza, ha nem akarsz vele lenni, akkor nem is kell. Ezt egy értelmes felnőttnek pedig felkéne tudni fognia, most a végzettséget hagyjuk. Simán egy idegesítő, akaratos pasi az ilyen, aki nem érti meg, hogy nem mindenkinek ő az álompali.
2020. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, joga van utálni is, ez is szíve joga. Ettől függetlenül röhejes ezért gyűlölködni.
2020. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit akarhatott egyáltalán tőled?
2020. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért néz le mert nem szépen küldted el. milyen szöveg ez már? Gondolkodj! olyan ez mintha az mondaná neked egy 40 éves hogy nem tetszel neki mert barna szemű vagy
2021. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!