Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elb*sztam? Vagy Ő egy k*csög?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elb*sztam? Vagy Ő egy k*csög? Vagy mi ez az egész? 17/L FONTOS!

Figyelt kérdés
Sokszor bámult,csikizett,átkarolta a kezem,elkérte a számomat,hívott futni..Nos a gond az,hogy nem adtam meg a számomat,és nem mentem vele futni.Pluszba meg hülyéskedtem egy sráccal előtte..Aztán egyre kevesebbszer néztem rá,meg ő is rám..Elbizonytalanodtam..:/ Aztán írtam neki,bunkó volt...Most megint beszélgettünk,aranyos volt..Aztán nem keresett 1 hétig,nem bírtam és írtam neki..Megint alig beszéltünk..Jó szartam rá..Ekkor elhívott filmet nézni...Elvoltunk,de először igencsak nehezen ment a beszélgetés..Végig meséltem,kérdeztem stb..Aztán amikor kifogytam 1 perces kuss,aztán megszólalt..Mind1 utána feloldódtunk kicsit,bár társasággal voltunk akkor már és nem egyedül..Azóta nem beszéltünk,bár azóta fent se volt nagyon msn-en..Szerintetek??Fura ez az egész.. O.o Tetszem neki csak fél?Esetleg..? Mi lehet vele??
2010. aug. 8. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
esetleg nem illetek össze
2010. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát leginkább "vagy mi ez az egész."
2010. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, és nyilván nem akar megint pofára esni!
2010. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem akar megint pofára esni?De mentem vele filmet nézni,próbálkozok!! Azt vettem mindig észre,meg barátnőim szóltak hogy messziről mindig bámul...Nem értem..Ha tetszek neki miért nem ír stb? Nem értem..Fura a gyerek..
2010. aug. 8. 11:07
 5/20 anonim ***** válasza:

lehet azért bámul mert csodálkozik hogy egy olyan lány mint te mit akarhat tőle



és az olyan alatt RANDÁT értek

2010. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most ha azt mondom,hogy azt biztos nem, nagyon egoistának nézel??:) Nem vagyok beképzelt p*csa,de azt nem hiszem hogy azt nézné rajtam....
2010. aug. 8. 11:09
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

"Sokszor bámult,csikizett,átkarolta a kezem,elkérte a számomat,hívott futni..Nos a gond az,hogy nem adtam meg a számomat,és nem mentem vele futni."


Ezt most nem értem. Nem fogadtad el a meghívásait, de mégis ő kell neked??? Vagy a mi f*sz van?


Ezek után mégis mit vársz??? Ha velem ezt csinálná egy r.i.b.a.n.c, otthagynám és keresnék valakit aki nem utasít vissza.


IGEN, elbasztad.

2010. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ez a bonyolítási vágy. Ha két ember bejön egymásnak, akkor miért kell taktikázni? Ha vele akarsz lenni, legyél vele, ha nem, akkor meg ne. De ha vele akarsz lenni, akkor miért pattintottad le? Nem csoda, ha meggondolta magát, és ő meg nem akar veled lenni, nem? Túl sok hálivúd meg szappanopera van az emberek fejében, ennyi a gond:D
2010. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lehet nem egyszerű dolog, de nekem működik :

-ha nem akarok semmit egy pasitól csak szimpla barátságot, akkor kezdetektől a két lépés távolságot megtartom és megtartatom , így nincs mit félreérteni a másik félnek , nem viselkedek úgy, hogy azt érezné lehet más is ...

- ha tetszik a pasi azt a tudtára is adom, nincs távolságtartás és ebből ők is veszik a lapot !


Nálam már ez az első pillantásnál eldől, ha megfog vmi a pasiban akkor lehet több és engedek is többet, ha nem fog meg semmi, akkor nem engedem közel magamhoz és nem szórakozok vele !


Hát a szegény srác helyében én sem tudnám most, hogy mi is van .....

szerintem ha akarsz tőle valamit, akkor írj rá msn és hívd el sétálni vagy vhova és mond el neki, hogy ezt szeretnéd tisztázni és kész ennyi !

2010. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű..:(

Osztálytársam,és haverja meg szerelmet vallott..Ő is osztálytárs..A srác is fura,és én már 3x-4x ráírtam msn-en,sms-t is írtam(amire szart válaszolni,aztán azt mondta hogy nem kapta meg)... Nem értem..:/ Suliban max még próbálkozok,de nem tudom én se hogy mi van..:/

2010. aug. 8. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!