Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis csak igaza van a konzerv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis csak igaza van a konzervatívok, mert elbuzulhat a világ? Mivel hatszor annyi pasi homokozhat.

Figyelt kérdés

"... sexual orientation ..."


"male:


Heterosex ~40%

Bi-curious ~50%

Homosex ~10%"


Mellesleg:


"female:


Heterosex ~15%

Bi-curious ~75%

Lesbi ~10%"


2011. júl. 10. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ezek mióta szaporodnak szerinted???
2011. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha a statisztika forrását is megjelölnéd, valamint azt, hogy az adatok melyik évre vonatkoznak!

Ha a férfi és női nemre felírt megoszlási viszonszámokat nézzük, látható, hogy a homoszexuálisok (melegek és leszbikusok) aránya mindkét nem esetében 10%. Az eltérés a nemek között a biszexuálisok és a heteroszexuálisok arányában van. Az adatok szerint a nők háromnegyede, míg a férfiak fele tartozik a biszexuális irányultságúak közé. Ezt eddig értem (bár az ilyen jellegű statisztikák megbízhatósága kérdéses). Azt is értem, hogy a férfiak között nagyobb arányban vannak jelen a heteroszexuálisok, mint a nők körében. Viszont a kérdésben leírt "hatszor annyi pasi homokozhat"-ot nem értem. Esetleg arra gondoltál, hogy 1 férfire kevesebb heteroszexuális nő jut?

2011. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kutatást egy Kinsey tanítvány készítette. Egy évtizede megismételték és igazolták hogy az arányok nem változnak az irányultságban.

A megélt szexualitás terén viszont más a helyzet.

És sok Bi-curious fiú azt hiszi, mivel vonzódik a fiúkhoz ezért ő meleg, és ezért nincs mit keresnie a lányoknál.

2011. júl. 10. 21:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Homosex ~10% * 6 = Bi-curious ~50% + Homosex ~10% = 60% nem hetero
2011. júl. 10. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el gyorsan. Akik "kíváncsiak" azoknak nagy része nem gondolta komolyan, hogy tényleg belemenne egy homoszexuális kapcsolatba. Csak egy fantáziálgatás.
2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2011. júl. 10. 21:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt köszönd a rendes srácokat kihasználó pics.áknak, valamint azoknak a fiúknak akiknek egy csaj strigulának kell... Amúgy meg kit zavar? Nem leszünk annyian a bolygón ha elbuzulunk, na és? Közel 7 milliárdan élünk egy olyan bolygón, amelyiken 2 milliárdan kényelmesen elférnének.


De ez csak az én véleményem.

2011. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar. Én csak kíváncsi vagyok. ;)


Állítólag csak ötszáz millió embernek van hely, és lassan civilben is egymást fogjuk mészárolni, mint az egerek ha túl sokan vannak kis helyen összezárva.


Azért érdekes, ha valaki azért homokozik mert a lányok kicsesztek vele.

2011. júl. 10. 22:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Rohadt túlnépesedés. És még az emberiség káros tevékenységéről nem is beszéltem... Elkúrtuk a bolygót, 40 év múlva forró sivataggá változik az egész bolygó, és az élet kész szenvedés lesz:D
2011. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A káros tevékenység és a forró sivataggá változik az egész bolygó hol kapcsolódik?

A "Nuclear War, Nuclear War, Nuclear War" lecserélték "Global Warming, Global Warming, Global Warming"-ra. De éppen egy kisebb jégkorszakból jövőnk ki normál ütemben. A Kárpát-medence mocsaras Nagy Alföldje meg a 19. században már úgy nézet ki kiszárad, de ez a folyamat is visszafordult. Nem tudom ezen a téren mi ok van a pánikra, ha csak ne ma sok atomerőmű.

2011. júl. 11. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!