Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan emberrel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel aki régen oxigénhiányos állapotban sok rossz döntést hozott? F43

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd, egyáltalán hogy került oxigén hiányos állapotba, miket csinált?
2020. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??
2020. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokat cigizett és vérszegény volt évekig. Nyilván, hogy ezért hozott buta döntéseket. Ma már leszokott a cigiről és egeszségesen él.
2020. okt. 8. 12:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés az lenne, hogy belássa hibáit, és ne fogja "nyilván" más dolgokra.
2020. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Oxigén hiányos állapotban te a világodról nem tudtál volna, nemhogy döntêseket hozni. Az elájulás az nem számít döntésnek.:)
2020. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Se a cigi, se a vérszegénység nem okoz olyan szintű oxigénhiányt, ami indokolna bármilyen rossz döntést. Egy olyan ember, aki erre mutogat ahelyett, hogy vállalná a felelősséget a döntéseiért egész pontosan semmit sem ér, menthetetlen.
2020. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam vérszegény, oxigén hiányos állapotban 25-ös hemoglobinnal. A legrosszabb döntésem az volt, hogy nem mentem időben orvoshoz, abban nyilvánult meg, hogy szédültem, nem bírtam még a sétát sem fizikailag, és volt, hogy összeestem (ekkor mentem dokihoz).

A rossz döntéseidet kár ilyesmire fogni.

2020. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Heti kamu kérdésünet olvashatták! 😁
2020. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem az. True story.
2020. okt. 8. 14:04
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem járnék olyan emberrel, aki oxigénhiányra fogja a múltbéli döntéseit. Szánalmas kifogás és élettani szempontból se állja meg a helyét, ezt max annak lehet beadni aki segghülye biológiából.
2020. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!