Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan emberrel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel aki régen oxigénhiányos állapotban sok rossz döntést hozott? F43

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mik voltak azok a hülye döntések, a párja inná-e a levüket, vagy volt-e közöttük olyan, ami nagy valószínűséggel etikailag nem lenne szimpatikus.


Én pl. nem jönnék össze olyannal, aki:

- ölt még embert tudatosan vagy gondatlanságból (ha önhibáján kívül, pl. ment, amikor zöld volt, és eléfutott egy idióta gyalogos, akinek pirosa volt, az nem ide számítom)

- állatot kínzott

- előző nőjét mindenkivel megcsalta, akinek luk volt a lába között

- erőszakolt már nőt

- bántott már gyereket


Az sem lenne szimpatikus, ha nagyon csóró lenne, és rajtam akarna nyerészkedni. Vagy ha van gyereke vmi őrült nőtől, aki fix., hogy pokollá tenné az életemet.

2020. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Engem az erdekelne, milyen rossz donteseket, es nem merulne fel az enyhito korulmeny. A rossz dontesnek ha rossz kovetkezmenyei vannak, azokon nem valtoztat, mi miatt.
2020. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok penge bioszból, de ez azért ritka nagy ostobaságnak hangzik.
2020. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!