Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy határozott nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy határozott nő? Ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nővel, és azt vettem észre, ha én is próbálok normálisan élni, normálisan reagálni dolgokra, egyből ledominál, leszabályoz.

Gyakorlatilag akkor tudunk normálisan beszélgetni, ha meghunyászkodok, teljesen alárendelem magam neki.

Ez viszont nekem nagyon nem megy, semmi bántót, tiszteletlent nem mondtam még neki, ő viszont elég sok mindent már a fejemhez vágott.

Határozott, erős véleménye van mindenről, ami másmilyen, azt elég hevesen elfojtja.

Nem hinném, hogy lenne jövője egy ilyen kapcsolatnak, állítólag elég sok barátja volt, de sokról úgy beszél, mint valami félidiótáról.


2020. okt. 10. 08:39
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem inkább iránytásmániás ez a csaj, semmint határozott :D
2020. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg lehet
2020. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Neked kell eldönteni, hogy hol van az a határ amikor betellik a pohár, illetve állj ki a véleményed mellett, mert ha folyton engedsz, akkor nem fog férfinek sem nézni. Az én párom is hasonló volt, mivel mindig csak magára számíthatott. Hiába volt férjnél, ha az folyton ivott, utána meg aki volt neki az kint dolgozott külföldön, így minden rá maradt, gyerekek, lakás dolgai stb. Eleinte én is fontossági sorrendben kb a kutya után voltam, és megkaptam a letolást, mikor annyit kértem, hogy nem-e tudna kicsit több időt rám is szánni? De ez nálunk azért változott, leomlott a fal.
2020. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet.

Egy határozott embernek nem kell,hogy mindig igaza legyen.

Szerintem ez nagyon sok konfliktushoz vezethet. Huszonéves korban, ha több kapcsolata is rámegy erre és szembesítik ezzel, talán rájön és tud változtatni. De legtöbb ember inkább szembe megy az autópályán és közben mindenkit hülyének néz.

Én nem vállalnék be egy ilyen kapcsolatot, ha az elején ennyire tisztán látod ezt.

Egyszerűen minden pozitívumot képes felemészteni egy ilyen ember.

2020. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem csak velem ilyen, pl az anyjával is. Előttem jót veszekedett vele a telefonba.

Apám volt hasonló típusú, 50 éves korára derült ki, egész életében nagyon magas volt a vérnyomása, és nem kezeltette.

Amikor beállították neki, utána szinte kenyérre lehetett kenni.

2020. okt. 10. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert félt, hogy megdöglik. Talán ha a csaj is félnek, hogy megdöglik, kenyérre lehetne kenni őt is.


Mit gondolsz, miért VOLT sok barátja? Egyik sem bírta a hülye pistát.

2020. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene dugnod a csaj legjobb barátnőjét.
2020. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szerintem ez a nő felejtős. Az nem baj, ha valakinek határozott véleménye van valamiről, határozott egyéniség. De ez? Ez egy sárkány... (És akkor még tűzokádó barátaink javára tévedtem :D)
2020. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be, nekem pont megfelelne egy ilyen nő.
2020. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!