Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi modell barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi modell barátnőt akar magának?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy itt is és átlagban is, az átlag férfiak is a nők felső 10%át akarják?

Mindig ők mondják hogy “az alfák” elviszik a nők nagy részét, mikor ők ha ideraknak egy átlagos/csinos-nak nevezett csajt, azt biztos hogy modell lesz. Szóval akkor nekik is a modell kategóriás csajok kellenek. Mi van a felső 10 után lévő 40-50%al? Nekik el kell fogadniuk ha a férfiak alsó 50%a jut nekik, akik sem intelligenciában, sem kinézetben nem illenek hozzájuk? Vagy örökké arra kell várniuk hogy egyszer majd lesz valaki?

Persze azt is mondják, hogy átlag és csúnya nőkra is folyamatosan jut pasi...

Ha én nem számolom az abszolut idiótákat a neten, akkor kb 0 értelmes “jelentkezőm” lenne és elvileg szép az arcom, vékony vagyok, hosszú hajjal, sokszor mondják hogy én a tipikus természetes szépség vagyok (amit én annyira nem hiszek :D) de tény hogy próbálom karbantartani magam, a fogaimra vagyok szinte a legbüszkébb, meg esetleg popsimra de abban benne van az hogy már amint járni tudtam utána edzettem is.

Az ő gondolatuk szerint ilyenkor már ragadnia kellene rám a pasiknak, de ez közel sincs a valósághoz... Mielőtt a belsőt mondanátok, azt kijelenteném hogy mikor meglátsz az utcán, akkor nem látod milyen a belsőm, de azzal se lenne probléma. Akkor mégis hogy van ez? Mindenkinek a legszebb, legdivatosabb csajok kellenek, aki meg nem olyan annak be kell érnie sokkal rosszabbal?


2020. okt. 11. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenki. Engem a külső bizonyos határig nem érdekel (bizonyos határ=nincs szélsőségesen elhízva - 100 Kg felett jóval), a többi nem igazán érdekel.

Lényeg, hogy belsőleg passzoljunk.

2020. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Na de ácsi. Külsőre kérdezel. Azok az abszolút idióták akiket nem számolsz jól vagy rosszul néznek ki?
2020. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Azok a “sya teccel” kategória hajnali 3kor és ha nem íriok vissza 5-6ig akkor meg már az én anyukámat.. függetlenül attól hogy én akkor nem is nézem mit írnak. Vagy az egyértelműen kamuképeket használó profilok, ugyanilyen írással.

2020. okt. 11. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez a kérdésemre válasz vagy másnak írtad?
2020. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ebből szerintem el lehet dönteni a dolgot. Hiába néz ki jól ha kamuprofil, meg aki így ír az tökmindegy hogy néz ki :D
2020. okt. 11. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező: pár társkeresőn lévő kamuprofil alapján általánosítasz? Társkeresőn rengeteg a magányos, olykor megkeseredett, vagy irreális elvárásokat kereső és hangoztató, "a négy fal közt szenvedő", "történjen már valami, de én nem teszek semmit magamért" típusú illető... Eléggé valószínűen nagyrészt ezek megnyilvánulásaival találkozol.
2020. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fent semmilyen társkeresőn, ezek pl fb-n írnak, általában azután ha valamilyen csoportban kommentelek vagy kevés likeos posztot likeolok. Az utóbbit már azzal “megúszom” hogy csak olyat likeolok amin legalább 300 like van és ott tuti nem nézegeti senki hogy ki mit reagált, de kommenteléssel nem tudok semmit tenni. Nem fogok azért “csendben maradni mindenhol” csak hogy ne írjon rám senki.

Eleve azt csodálom hogy fb-n, instán bárki is rámír, mert talán ha a borítóm nyilvános (amin egy táj van), instán meg teljesen privát. Így max azt gondolnám hogy ők mindenkinek ctrl c, ctrl v-vel írnak egy ilyet, aztán ha én hajnali 4kor épp alszok és nem válaszolok, akkor meg rohadjak meg :D

2020. okt. 11. 11:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, aki ilyen "modell", az azt a fél órát-órát leszámítva elhiheted, hogy nekünk is nyóc, hogy hogy néz ki. De szándékosan mosuk össze az optikailag vonzót a párkapcsolatra alkalmassal? Ha igen, akkor nem szóltam.
2020. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mégis ha csak az elmúlt 1 hetet nézzük még az incelek is modelleket keresnek, csak szerintük a belinkelt hölgyemény átlagos vagy max csinos. Ha a modellek az átlagosak, akkor én mi vagyok? :D
2020. okt. 11. 12:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Társkerin miért "minden nő" a legeslegjobb pasit akarja és átlagosaknak vagy kicsivel átlag felettieknek már nem írnak vissza? Ismerkedéseik is olyan gyorsak: "jajj minél rövidebb időn belül tudjak meg róla minél többet, mert ha bármi hiba van ami nekem nem tetszik, azonnal továbbléphessek a következő pasival való ismerkedésre itt a társkerin"

Nos, az általánosítás az ilyen... Pár profil vagy ember alapján levonják a "minden férfi" "minden nő" sztereotipiákat.

2020. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!