Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak fiuknak! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiuknak! Mit gondoltok a szörös lányokrol?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk honalj láb szörtelenitve de ott lenn csak bikinivonalig és nem teljesen akk mit gondoltok?lécci kort is irjatok:D
2010. aug. 8. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha kar meg minden szörtelenítve van csak ott lent nincs az szerintem nem gááz.. bár attól függ h. mekkora :D ha nagy dzsungel akkor gááz de ha csak egy kicsit szőrős akkor szerintem nem.. de jobb szeretem csupaszon :)

15/f

2010. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a lány hónaalja szörös, az meg kimondottan, felizgat, ha jó szörös, de ápolt a puncija. F.
2010. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A láb meg a kar ne legyen szőrös.

Annyira gáz mikor hosszú fekete szőr van egy lány karján.

Nem csak neki gáz hanem ha meglátják az utcán nekem is gáz.

2010. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is borotválom az arcomat+hónaljamat és szőrtelenítem az intim területeket, cserébe elvárom, hogy a csajon se legyen szőr. 19F
2010. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

21F

2010. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten zavar a hónaljszőr,intimszőrzet,lábszőr,kézszőr...

Nem jön be ha a csajnak szőrös odalent,még ha ápolt is-.-

15/F

2010. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar. Szerintem egy normális és érett férfit sem zavarna, ha tiszta és ápolt.
2010. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet fanszőrzet tiszta és ápolt, de nyalásnál ugyanúgy telemegy szőrrel a szád, mintha rasztacsíkokban rohadna... Szerintem amúgy is alapból az a tiszta és ápolt fanszőrzet, ami nincs. Ha van, az igénytelenség és ápolatlanság és sokat elmond a viselőjéről is.
2010. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért igénytelenség, de legfőképp miért ápolatlanság?
2010. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazért igénytelenség a meglévő fanszőrzet, amiért pl meglévő hónaljszőrzet vagy bajusz is az. És azért ápolatlanság, mert rossz ránézni, a kellemetlen szagok melegágya (ha rendesen tisztán van tartva, akkor is)+mint említettem nyalásnál nagyon zavaró tud lenni. Én biztos csak borotvált puncit nyalok, de szerintem nem vagyok egyedül ezzel. Cserében én sem vagyok rest szőrteleníteni magam mindenhol, ahol a csajom elvárja (arc, hónalj, ágyék), vágom, h ez kölcsönösségen alapszik, mielőtt vki belekötne a túlzott elvárásaimba.
2010. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!