Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a csendes lányokról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy csendes lány csak addig csendes, ameddig nem talál valakit, akiben megbízhat, akinek elmeri mondani minden gondját. Na, utána be nem áll a szája!
2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hehe! Ez jó válasz volt.

Addig jó a csendesség amíg lehet vele beszélgetni. Ha nem nevet, beszél csak ritkán az azért nem olyan jó.

2011. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mivel én is hasonló típus vagyok, ezért nekem bejönnek.

21/F

2011. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hogy csendes, és magában beszél.....és itt tölti a gyakorin az idejét..
2011. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi a jó az orális szexben?

Az a pár perc csend..

2011. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én azt gondolom róluk h nem hangosak xD
2011. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit olyan kérdés, mint, hogy mi a véleményed a sedan autókról... Van, aki eleve csak coupét venne, nem kell a 4 ajtós, de általában óriási különbségek vannak.

Baromira nem mindegy pl, hogy azért van csendben, mert nem szeret lényegtelenkedni (ritkán szól, de nagyot típus), zavarban van, vagy annyira buta, hogy nincs mit mondania, vagy éppen annyira rosszindulatú, hogy szépet úgysem tudna szólni. Mert ezek mind, mind csendes lányok. Az első király, a másodikkal nincs semmi gond, a harmadikat, negyediket meg vigye, akinek Imre az anyja...

2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

háátttőőőő...


sokat aszik, csendben eszik iszik, nem beszél sokat, magának való, lehet h depis, de lehet h depistelen, ritkán nyitja ki a száját...

2011. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak tud beszélni. Lehet hogy nála nem kell annyit izmozni a felszedéssel.
2011. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ivan Iljics ***** válasza:

Mindenkinek más a véleménye. Mint általában.


Van akinek tetszenek a csendesebb lányok és vannak akik kifejezetten azt szeretik ha egy lány sokat beszél. Szóval abszolút emberfüggő.

2011. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!