Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemnek épp most csörrent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek épp most csörrent meg a telója ő alszik. Vajon megcsal? Hetek óta nincs köztünk semmi. Mèg nincs gyerekünk pedig szeretnèk... Megnézni nem tudom kinhívta mert kódolva van a telefonja

Figyelt kérdés

#megcsalás #Èjszakai telefonhívás
2020. okt. 11. 23:13
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás
Valami más
24 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Legközelebb vedd fel, ha tudod.
2020. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Hú :( reggel kérdezd meg tőle, ki hívta ilyen későn. Ha félrebeszél, hogy pl nem ismeri a számot /nem volt elmentve, akkor kérd meg, hogy hívja vissza előtted, vagy adja oda a számot, te felhívod. Innen már úgyis tudod, a reakció alapján, hogy titkol e valamit.
2020. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj csak megcsörgették. Visszahívnám, de el vannak rejtve az adatok ahogy lezar a telo. Csak annyit mutat igy, hogy 1 nemfogadott hivas
2020. okt. 11. 23:25
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
3 Értem én. Legközelebbre értettem. Nem akarok naivnak hangzani, de az ördögöt sem festeném azonnal a falra. Az nem lehet, hogy véletlen hívta valaki? Mi értelme lenne csak megcsörrenteni éjszaka?
2020. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Bár azt sem èrtem mièrt kódolja a telefonját. Soha nem néztem bele! De perszebő az enyémet is használja nincs kódolva
2020. okt. 11. 23:31
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk így jelez, egy csörgetéssel az illető, hogy tud /szeretne beszélni /találkozni/ stb...
2020. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is kódolva van pedig szingli vagyok és egyedül élek. Megszokás vagy hogy munkahelyen se nézzen bele senki stb..
2020. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
6 Persze, de akkor már ott nagyon előrehaladott a dolog, ha a lebukástól sem félnek.
2020. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező én pl rengeteg embert felhívok véletlenül. Mondjuk általában napközben, és utána gyorsan "leteszem" írok hogy bocs véletlen volt. De van hogy észre se veszem csak benyomódik a tel. És ezzel nem vagyok egyedül, rengetegen hurcolják magukkal a telefont mert nézik az időt, neteznek, valami jegyzetet megnéznek, fotót bármit és benyomódik felhívódik valaki. Nem biztos hogy megcsal lehet hogy téves hívás. Engem is sokan hívnak tévesen, van hogy hallgatom hogy épp pl dolgozik, és hallom a munkahelyi hangokat, aztán mivel nem szól bele leteszem :)
2020. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Ha Dr. Mckey-t kérdeznék a válasz: ha egy nem fogadott hívás után elkezded a férjed telóját a háta mögött nézegetni. Na akkor ti ne akarjatok közös gyereket értem?!

Már most a házasság elején nincs ennyi kölcsönös bizalom köztetek, hogy sunyin nyomozgatni, ellenőrizgetni akarj a helyett hogy beszélnétek??? Nem az lenne a korrektebb, hogy nyíltan megkérdezed mi a baj, miért nincs szex, mi a gond? B'meg, nem teljesen őszintének kellene egymással lennetek ha már összekötöttétek az életeket? Vagy mégsem a párod, csak egy idegen, akivel játszmázol???

Tényleg bocs, de szerintem váljatok el...

2020. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!