Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemnek épp most csörrent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek épp most csörrent meg a telója ő alszik. Vajon megcsal? Hetek óta nincs köztünk semmi. Mèg nincs gyerekünk pedig szeretnèk... Megnézni nem tudom kinhívta mert kódolva van a telefonja

Figyelt kérdés

#megcsalás #Èjszakai telefonhívás
2020. okt. 11. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Te is kódold le

De amugy csak senkit nem csörgetnek meg

2020. okt. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Jézusom... csak amíg elolvastam a kifejtésedet, 8 féle opció ugrott be, hogy ki hívhatta, és egyik sem szerető volt. Milyen házasság ez és miért akarsz gyereket?
2020. okt. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne jó érzésem,de ami elsőre eszembe jutott...vannak ezek a csaló külföldi számok azok szoktak éjjel,egyet csörögve hívni.
2020. okt. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted ha noje van pont megcsorgeti? Ejszaka?

Ne hulyeskedj mar. Tuti nem ilyen amator modon fog uzenni...

2020. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Régen engem is csörgettek már meg egyszer, éjfél után jóval (gondolom szemétkedés céljából), rejtett számon. Nem volt párkapcsolatom.

Vezetékes telefonra is érkezett már rejtett számú megcsörgetés régebben.

Házasságban kommunikáció, őszinte beszélgetés nagyon fontos lenne és persze a bizalom.

2020. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha már egy ideje együtt vagytok, akkor miért nem mered megkérdezni, hogy ki hívott?

Ne bunkón kérdezd meg, hanem normálisan. Lehet ő is erre gondol, hogy hetek óta nincs köztetek semmi. Nem csak annyi lenne az egész, hogy te is kezdeményezed az együttlétet?

2020. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem számtalanszor csörren meg a telefonom, pedig senkitől sem várok semmit. Ha megnézem, mindig valami üzenet jön a faceről, messengerről, skypéről, csak azért, mert bejelöltem valamikor, hogy mi érdekel, sokszor már rá sem nézek ,annyi reklám jön rá.Ha meg féltékeny vagy, kérdezz rá. Ez a legegyszerűbb.Mi történhet? Én még sosem voltam kíváncsi egy partnerem dolgaira sem. Mert nem érdemes. Ha megcsal az kivédhetetlen. Találna rá időt, alkalmat. Fő a bizalom, anélkül nem megy.
2020. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!